HomeTourismEtihad Havayolları aşılama çalışmalarına liderlik ediyor.

Etihad Havayolları aşılama çalışmalarına liderlik ediyor.

Ocak 2021’de Etihad, Simpli Flying denetimi tarafından desteklenen APEX Sağlık Güvenliği’nde en yüksek temizlik ve sanitasyon standartlarını sağladığı için Diamond statüsüne layık görüldü.

Birleşik Arap Emirlikleri’nin ulusal havayolu olan Etihad Havayolları, Covid-19’un yayılmasını engellemek ve havayolu ile seyahat eden yolculara gönül rahatlığı sağlamak için aşılanan tüm pilotları ve kabin ekibiyle dünyadaki ilk havayolu oldu.

Ocak 2021’de Etihad, ‘SimpliFlying tarafından desteklenen APEX Sağlık Güvenliği’ denetiminde en yüksek temizlik ve sanitasyon standartlarını sağladığı için Diamond statüsüne layık görüldü. Havayolunun aşılama girişimi, salgına verdiği yanıtta ve çalışanlarını ve yolcularını güvende tutmada Etihad’ın endüstri lideri konumunu pekiştirdi.

Etihad Havacılık Grubu Grup İcra Kurulu Başkanı Tony Douglas şunları söyledi: “Aşıyı yalnızca Covid-19’un etkileriyle mücadeleye yardımcı olmak için değil, aynı zamanda yolcuları bir dahaki sefere uçarken kendilerini güvende hissettirmek ve güvence altına almak için proaktif olarak tüm çalışanlarımızın kullanımına sunduk. bize. Dünyada her uçuştan önce her yolcu ve mürettebat üyesi için Covid-19 testini zorunlu kılan dünyadaki tek havayoluyuz ve şimdi yüzde 100 aşılanmış mürettebata sahip dünyadaki ilk havayoluyuz.

“Ulusal aşılama programına kendi desteğimi göstermek ve Etihad’da aşı için uygun olan herkesi bunu mümkün olan en kısa sürede almaya teşvik etmek için aşı olmayı çok erken seçtim. Bu dönüm noktasına ulaşmamıza yardımcı olmak için yaptıkları her şey için tüm Etihad ailesine teşekkür etmek istiyorum – gerçekten minnettarım. ”

Bu başarı, Etihad’ın resmi olarak bu yıl Ocak ayında başlattığı ‘Birlikte Korunan’ çalışan aşılama girişimi ile mümkün oldu. BAE’nin Aşılamayı Seçin kampanyasına dayanan Birlikte Korunan, personelin kendilerini Covid-19’a karşı korumaya yönelik proaktif, kişisel adımlar atmalarına yardımcı olmakla ilgilidir.

2020’de Etihad, çalışanların Covid-19 aşısını almalarını desteklemek için önemli adımlar attı. Havayolu, sağlık yetkilileriyle işbirliği içinde, cephe hattı personelinin BAE’nin Acil Kullanım Programına erişimini kolaylaştırdı. Etihad, Abu Dabi’nin aşılama programında pilotlar ve kabin ekibi de dahil olmak üzere cephe personeli için yer sağlayan başkentteki ilk işverenlerden biriydi. Etihad ayrıca, Etihad Havayolları Tıp Merkezi’nin akredite bir COVID-19 aşılama kliniği olmasını sağladı.

BAE Hükümeti’nin 2021 Mart ayı sonuna kadar BAE nüfusunun yarısını aşılama hedefinin ardından Etihad, tüm işgücünün yüzde 75’inden fazlası halihazırda en az bir doz aşı almış olduğu için programın ilerisindedir. Protected Together girişiminin bir parçası olarak planlanan daha da fazla faaliyetle, bu rakam daha fazla çalışan öne çıktıkça ve aşılamayı seçtikçe artmaya devam edecek.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »