HomeHygienicErciyes'de 7 futbol sahası olacak

Erciyes’de 7 futbol sahası olacak

Erciyes AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Murat Cahit Cıngı, Erciyes’te artık sadece kış turizmine değil yazın da futbol dünyasına da hizmet verilecek.

Futbol kulüplerinin artık kamp çalışmaları için yurt dışında gitmesine gerek kalmayacak. Kayseri’de Erciyes’in eteklerine 5 yıldız konforunda tesisler yapılacak Toplam 7 adet nizami futbol sahası yapılacak. Şu an ilk 2’si yapılıyor. Haziran veya Temmuz ayında sahalar hazırolacak. Bu sezon virüs normale dönerse takımlar Erciyes’te kamp çalışmalarını rahatlıkla gerçekleştirebilir” dedi.

Sahalarda soyunma odaları, tribün ve cafeler olacak. Ayrıca spor salonu, kapalı ve açık yüzme havuzu da tesis içerisinde yer alacak. 2 saha bu sezon olmak üzere, önümüzdeki yaza 7 saha da hazır hale gelir. Yerli ve yabancı takımlarımızı rahatlıkla Erciyes’te misafir edebiliriz” diye açıklama yapan  Erciyes AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Murat Cahit Cıngı,.

 

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »