HomeIdeasEn Yakışıklı Erkeklerin Bulunduğu 9 Ülke

En Yakışıklı Erkeklerin Bulunduğu 9 Ülke

Hangi ülkenin en yakışıklı erkeklere sahip olduğunu hiç merak ettiniz mi? Yani, bu tamamen bir tercih ve kişisel zevk meselesi ama biz tahmin yürütmenin eğlenceli olduğunu düşünüyoruz. Hollywood sayesinde en yakışıklı Amerikan erkeklerini çok iyi tanıyoruz. Medyanın her yerindeler ve bu, Amerikan erkeklerinin en seksi erkekler olduğu izlenimini yaratıyor. Ama Amerika’nın bir göçmenler ülkesi olduğunu unutmayalım, bu yüzden tüm bu ünlü aktörlerin, modellerin ve şarkıcıların dünyanın her yerinde kökleri vardır. Bu yüzden en yakışıklı erkeklerin olduğu 9 ülke hakkında konuşmanın ilginç olacağını düşündük.

1.Güney Kore

Güney Kore, eğer söylememize aldırmazsanız, dışarıdaki en güzel erkeklere sahip. Evet, “güzel” genellikle erkekleri tanımlarken kullanılan bir kelime değildir, ancak Güney Koreli erkekler çok kusursuz ve iyi görünümlü, çekici ve sevimli ve sadece güzel. Bu sadece bir kelime, bilirsiniz, üstesinden gelin.
2. Fransa


Fransız erkekleri genellikle dünyanın en tarz sahibi erkekleri olarak kabul edilir. Muhtemelen hiçbir çaba harcamadan her zaman zarif görünmek onların kanında vardır. Yataktan yeni kalkmış gibi görünmeye ve aynı zamanda bir moda haftasına gidiyor gibi görünmeye eğilimlidirler.
3. Türkiye


Türk erkekleri fit fiziği ve yakışıklılığı ile tanınır. Ayrıca iltifatta ustadırlar ve herhangi bir kızın dikkatini nasıl çekeceklerini bilirler. İltifatın onları her yere götüreceğini biliyorlar.
4. Güney Afrika


Güney Afrikalı erkekler kıyafetlerde ve sahilde iyi görünüyorlar. Aynı zamanda büyük bir mizah anlayışına sahip olma eğilimindedirler, bu yüzden biriyle karşılaşırsanız, esprili tavırlarından etkilenmeye hazırlanın.
5. Norveç


Uzun sarı bukleleri ve dağ gibi kasları olan seksi bir Viking’i kim sevmez ki. Elbette, hepsi tam olarak böyle görünmüyor, ancak görünüşlerinde kesinlikle heyecan verici bir şey var.

6. İspanya


İspanyollar tutkularıyla tanınırlar. Sadece çok fazla hisleri var ve bu gerçekten gözlerinde görülüyor. Nasıl göründüklerini önemsiyorlar, bu yüzden çok iyi görünüyorlar, ama asla itiraf etmeyecekler. Bunun yerine tüm dikkatlerini cezbetmeye çalıştıkları bayanlara odaklayacaklar.
7. Filipinler


Filipinli adamlar çok tatlılar. Yüzlerinde her zaman bir gülümseme var gibi görünüyor ve oldukça çekiciler. Ne diyebiliriz ki, Filipinli erkeklerin daha fazla ilgiye ihtiyacı var, çünkü şu anda biraz küçümsendiklerini hissediyorum.
8. Venezüellalı


erkekler kenarlarda biraz kabadır, ancak bu gerçekten sadece güzel görünümlerine katkıda bulunur. Sadece harika bir fiziğe sahip değiller, aynı zamanda büyük bir kalbe de sahipler.

9. Brezilya


Brezilyalı erkekler acayip derecede ateşli. Konu güzel görünmeye geldiğinde genetik bir piyango kazanmış görünüyorlar. Sadece şu kıllı hayvanlara bak. Değerli değiller mi?

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »