HomeTourismDünyanın en seçkin hangi plajını inek sürüsü istila etti

Dünyanın en seçkin hangi plajını inek sürüsü istila etti

Bir inek sürüsü, Fransa’nın en seçkin plajlarından birini işgal ederek dünyanın her yerinden turistlerin buralarda dolaşmasını engelledi. Yerel yetkililer, birçok ziyaretçi ve yerlinin hayvanlarla yaşamaya çalışırken yaralanmasının ardından kaplıcayı kapatmaya karar verdi.
Şu anda adayı dolaşan yaklaşık 15.000 sığır olduğu için yerel yetkililer soruna bir çözüm bulmaya çalıştı . Bu, dinlenme yeri seçmeye karar veren turistler için bir tehlike haline geldiğini söylediler.


Hayvanlar kıyı boyunca yürümelerine rağmen, yollarda da çok sık bulunurlar, bu yüzden sürücüler için bir tehlike haline geldi. Yerel raporlara göre , üç yıl öncesine kadar nüfus 10.000 hayvandı, ancak zamanla sayı, yetkililerin ve kırsal polisin kontrolünden kaçan bir şekilde çoğaldı.

İnekler, yerel yetkililerin herhangi bir kontrolü olmadan adayı dolaşıyor
Korsika’daki Désert des Agriates sahilinin kuzeydoğusunda , Lotu sahilinde denizin önündeki bir alan için bir kalabalıkla savaştıktan sonra bir turist hastaneye kaldırıldı . Adam, hayvanın keskin boynuzlarıyla boynuna bir darbe aldı . Ayrıca, Avrupa’daki bu tatil haftalarında, bir sürü turist adanın en çok ziyaret edilen şehirlerinden birinde bir caddede bir grup turisti koşturdu.

Korsika, güzellik adası olarak da bilinir. Muhteşem manzaraları ve tarihi kasabaları ile bozulmamış plajları ile ünlüdür. İlk başta, sahilde dolaşan bazı inekler bulmak çekiciydi, ta ki nüfus için bir tehdit haline gelene kadar.
Adaya vardıklarında ziyaretçiler sitede hayvanların varlığı konusunda uyarılır. Aslında, farklı kumsallarda “vahşi hayvanların” varlığını gösteren işaretler çoğalır. “Tehlike. Yaklaşmayın”, belediye yetkilileri tarafından konulan işaretleri belirtin.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »