HomeTourismCosmopolitan”da bu sene ilk kez gerçekleşecek NIRVANA COSMOPOLITAN CUMHURİYET ETKİNLİKLERİ

Cosmopolitan”da bu sene ilk kez gerçekleşecek NIRVANA COSMOPOLITAN CUMHURİYET ETKİNLİKLERİ

 Jolly” & “Kilit Grup” işbirliği ile organize edilen, 29-31 Ekim 2021 tarihlerinde “Antalya’nın En Yeni Oteli Nirvana Cosmopolitan”da bu sene ilk kez gerçekleşecek NIRVANA COSMOPOLITAN CUMHURİYET ETKİNLİKLERİ; katılımcılarına renkli, etkileşimli ve unutulmaz bir hafta sonu yaşatmaya hazırlanıyor.

Nirvana Cosmopolitan Cumhuriyet Etkinlikleri kapsamında Prof. Dr. İlber Ortaylı, müzisyen Ayhan Sicimoğlu, yazar Emrah Safa Gürkan, şef Arda Türkmen ve birbirinden değerli daha pek çok ünlü isimle keyifli vakit geçirecek,  Behzat Gerçeker & Enbe Orkestrası’nın sahne alacağı Cumhuriyet Balosu’nda eşsiz anlar yaşayacaksınız.

Konuklarına ayrıcalıklı hizmet anlayışı sunan Nirvana Cosmopolitan’ın ev sahipliği yaptığı ‘Cumhuriyet Etkinlikleri’ programı kapsamında alanında uzman isimlerin bilgi ve deneyimlerini katılımcılarla paylaşacakları sohbet ve söyleşiler birbirinden şık sunumlar ile katılımcılarla buluşacak.

29-30-31 Ekim Nirvana Cosmopolitan’da Özel Programlar ile Taçlanıyor!

29 Ekim 2021 günü Prof. Dr. İlber Ortaylı ve yazar Emrah Safa Gürkan ile başlayacak ‘Cumhuriyet Söyleşisi’ akşam saatlerinde Behzat Gerçeker & Enbe Orkestrası eşliğindeki ‘Cumhuriyet Balosu’ ile devam edecek.

30 Ekim 2021 ‘Cosmos Astroloji Günü’ne özel kişisel gelişim uzmanı ve astrolog Sare Aldemir ile ‘Çocuklarımızın Doğum Haritalarına Göre Doğru Kariyer’ , uzman astrolog Hande Kazanova Dinçer Güner eşliğinde ‘2022 Yılında Burçları Neler Bekliyor?’ konseptli astroloji sohbetleri Nirvana Cosmopolitan misafirleri ile buluşurken, Ayhan Sicimoğlu’nun ‘Latin All Stars’ konseri de geceye renk katacak.

Ekim ayının son gününde de Ayhan Sicimoğlu ve şef Arda Türkmen tarafından gerçekleşecek Pazar Brunch’ının ardından ‘İyi Yemek&Sağlıklı Beslenme&Sağlıklı Yaşam’ konulu Gastronomi Sohbeti ile program sona erecek.

Şehre yakın olmak isteyenlerin adresi Nirvana Cosmopolitan’da gerçekleşecek bu etkinliği kaçırmayın!

Cumhuriyet’in 98. yaşını kutlayacağımız bu organizasyona katılmak için rezervasyonunuzu jollytur.com, 444 0 644 Jolly çağrı merkezi veya  Jolly ofislerinden yapabilirsiniz.

 

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »