HomeTourismCORAL TRAVEL Markalı çocuk kulüpleri Türkiye'de 15 otelde daha açılıyor.

CORAL TRAVEL Markalı çocuk kulüpleri Türkiye’de 15 otelde daha açılıyor.

Türkiye’deki 12 otelde,

Coral Travel kulüpleri – Sun Family Club – 1 Temmuz’da açılacak oteller.

Belek’te  Papillon Ayscha Hotel 5 *, Papillon Zeugma Relaxury 5 *, Kempinski Hotel The Dome 5 *, Sirene Belek Hotel 5 *; Kemer’de – Ulusoy Kemer Holiday Club 5 *, Seven Seas Gravel Select 5 *; Side’de – Otium Family Eco Club 5 *, Kamelya Selin 5 *, Kamelya Fulya 5 *, Kamelya K Club 5 *, Numa Bay Exclusive Hotel 5 *. Ege kıyısında kulüp, Tuana Club Fethiye 5* HV otelde hizmet vermeye başlayacak. 15 Temmuz’da Sun Family Club, Justiniano ClubPark Conti 5 * ve Justiniano Club Alanya 4 *

1 Ağustos’ta Alanya’daki Long Beach Resort & Spa Deluxe 5 * aile otelinde açılacaklar.
Ayrıca, 22 Haziran’dan bu yana, aile rekreasyonunu geliştirme Sun Family Club konsepti, Seven Seas Hotel Life 5 *, Seven Seas Hotel Blue 5 *, Blue Waters Club 5 * ve The Garden Beach Hotel 5 * otellerinde zaten sunulmuştur. Ve konuklara yalnızca en üst düzeyde otel hizmetinin değil, aynı zamanda ek ücretsiz hizmetlerin de sunulduğu Xanadu Resort 5 * High Class’ta: 2-4 yaş arası çocuklar için erken gelişim gruplarında programlar, çocuklar için yüzme ve İngilizce dersleri. 4 ila 12 yaş arası, ayrıca gençler için turnuvalar ve oyunlar olacak. Böylece Sun Family Club, Türkiye’de 20 otelde faaliyet gösterecek.

Sun Family Club’ın temsil edildiği birçok otel Coral Travel Yaz Koleksiyonu’nda yer alıyor . Bunlar arasında popüler Otium, Seven Seas ve Xanadu markaları altında faaliyet gösterenlerin yanı sıra popüler Kamelya Collection kompleksinin otelleri bulunmaktadır. Türkiye’de “Yaz Koleksiyonu”nda 120’ye yakın otel bulunan Coral Travel, bunları özel koşullarla sunuyor. Bu, otellerin münhasır satış hakkı sözleşmeleri olduğu anlamına gelir, yani sadece Coral Travel tur operatöründen satın alınabilir.
Ayrıca bazı zincirler ve oteller için özel koşullar, büyük kotalar ve özel fiyatlar anlamına gelir.

Sun Family Club çocuk kulüpleri ağı, on sekiz Türk oteli ile başladı. 13 ülkede 12 yıllık kulüp çalışmaları için bir milyondan fazla çocuk kulüplerde zaman geçirdi. Sun Family Club, ciddi bir seçim ve mesleki eğitimden geçmiş 350’den fazla öğretmen istihdam etmektedir.

 

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »