HomeTourismCoral Travel 2022 sonuna kadar Rus turist gönderme kararı aldı.

Coral Travel 2022 sonuna kadar Rus turist gönderme kararı aldı.

Türkiye’ye uçuş programı tüm kış sürecek ve 2022 yazında yeni bir genişleme bekleniyor. Bu nedenle tur operatörü Coral Travel’ın başkanı, Türkiye’de düzenlediği basın toplantısında Türk turizm işletmesini ve Rus turistleri cesaretlendirdi. Açıklanan açıklamaya göre Coral, mevcut programı 2022’ye kadar uzatmayı planlarken, kışın Rusya’nın iki bölgesinden Türkiye’ye uçuşların yanı sıra önümüzdeki yaz 9 yeni şehirden Türkiye’ye sefer yapılması bekleniyor.

Coral Travel CEO’su Ercüment Yunalan’a göre, Moskova ve St. Petersburg’dan Türkiye’ye charter seferleri en az Aralık ayına kadar planlanıyor. Aynı zamanda, tur operatörü tüm kış St. Petersburg’dan uçmayı bekliyor. Talep üzerine Kazan, Samara, Ufa, Yekaterinburg ve diğer birçok şehirden kış programları da bekleniyor.

Güneydoğu Asya ve Avrupa’daki kış destinasyonları hala Ruslara kapalı olduğu için Türkiye’ye talep yüksek” dedi. Aynı zamanda, kayak tatillerinde Türkiye’ye odaklanmak planlanmadı – uzman, Bulgaristan’daki ve Rusya’daki tatil yerlerindeki programlardan bahsetti.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »