HomeIdeasBurçlara göre nasıl seyahat edilecek

Burçlara göre nasıl seyahat edilecek

Astrologlar emin: yolculuklar burçlara göre yapılmalıdır. Hangi ülkelerin zodyakın farklı işaretleri için uygun olduğu, evrensel güç yerlerinin nerede aranacağı ve aktif insanların neden sessiz bir dinlenmeye ihtiyaç duyduğu hakkında – RIA Novosti’nin materyalinde.
Kalabalık enerjisi
Moskova’dan bir öğrenci olan Anastasia Petrova, yedi yıldır aynı şehirde – Yalta’da tatil yapıyor. “Eskiden Sochi, Anapa, Gelendzhik’e giderdim ama her şey yolunda değildi” diye itiraf ediyor.
Atmosfer için Yalta’ya aşık oldu. “Burada her zaman yapacak bir şeyim var” diyor Anastasia. “Akşamları canlı müzik, en sevdiğim şarkılar“ Prens ”ve“ Kral ve Soytarı ”yapılıyor, iki motorlu yüksek hızlı bir tekneye binebilirsiniz. … Sıradan hayatta çok özlediğim şey bu “.
Astrologlar açıklıyor: kız, burcuna göre ona uygun olduğu için Kırım beldesine aşık oldu. O bir Akrep .


Astrolog Lilia Lyubimova, “Akrepler aktivite değişikliğini ve açık hava etkinliklerini severler” diyor ve “Denizdeyse, kesinlikle ATV’lere, jet ski’lere, sörf yapmaya ihtiyaçları var. Bu burcun temsilcileri yalnızlığı sevmezler. kalabalığın enerjisi.”
Elementlerin insafına
Her burç için nerede dinleneceğiniz ve nerede yaşayacağınız konusunda genel kurallar vardır. Hangi elemente ait olduğuna bağlıdır: Ateş, Hava, Toprak veya Su.
” Ateş işaretleri olduğunu, Koç, Leo ve Yay, sıcak yeterince iklim, lüks mimarisi, eğlence, yaşam hızla birlikte güneşli ülkeler için uygundur,” astrolog Yulya Levchenko diyor.
Koç , Gürcistan, Bulgaristan, Türkiye, Hong Kong’da iyi hissediyor. Fransa, İspanya, İtalya, Meksika, ABD Leo için uygundur. Maceracı Yay , Avustralya ve Yeni Zelanda, Brezilya, Tunus, Fas, Ermenistan, Kazakistan’da bir tatilin tadını çıkaracak.
Hava işaretleri (İkizler, Terazi, Kova) çok fazla açık alanın olduğu ve bakışların gökdelenlere dayanmadığı ülkelerde rahattır. Astroloğa göre, somut metropol alanlarda onlar için zor.
İkizler onlar Belçika, Hindistan, Çin gibi ülkelerde iyi hissedecek, hala oturamam,” Yulya Levchenko açıklıyor. Sofistike Terazi, kural olarak, Büyük Britanya, Yeni Zelanda, Avusturya, Maldivler’e seyahat etmek gibi. Ve meraklı Kova Kanada, Şili, Arjantin, Fas, Sri Lanka, Rusya’yı tavsiye edebilir.


Ancak Dünya’nın işaretleri – Boğa, Başak ve Oğlak – uzmanlar, aksine, kendi rahatınıza ve dinlenme kalitenize daha fazla dikkat etmenizi tavsiye ediyor. Astrolog Vera Khubelashvili’ye göre, Boğa , örneğin akşamları rahat şöminenin yanında geçirebileceğiniz İsviçre’de hoşuna gidecek. Dev için benzer öneriler .
Hubelashvili, Başaklara Avrupa’nın her ülkesinde eski bir mülk kiralamasını ve tatil yapmasını, sessiz ve sakin bir Japonya’ya gitmesini tavsiye ediyor. Oğlaklar kuzey bölgelerini sevecekler: Everest’in karla kaplı tepelerinde park etme veya İzlanda şelalelerine geziler.

Su belirtilerine gelince , yakınlarda bir rezervuar bulundurmaları önemlidir. Deniz, okyanus, nehir, hatta pencerelerin altında bir gölet olabilir – hepsi aynı. Astrolog Natalya, “Balık, Yengeç ve Akrepler için, şehrin veya ülkenin nerede bulunacağı temel bir önem yoktur. Asıl mesele, su elementi ile temasa geçme fırsatına sahip olmalarıdır. Böylece kaynaklarını yenilerler” diyor. Cherentsova.
Ama bazı açıklamalar da var. Yulia Levchenko, örneğin Hollanda, Danimarka, Bulgaristan, Özbekistan, Yunanistan, Faroe Adaları’nın rahatlığa değer veren Yengeçler için daha uygun olduğuna inanıyor. Romantik Balık, Portekiz, Finlandiya, İzlanda, Nepal, İsrail, Filipinler’de iyi dinlenecek.
Uzmanlar, adrenalin seven Akreplerin Azerbaycan, Mısır, Kamboçya, Çek Cumhuriyeti, Tunus, Küba’da dinlenmesini tavsiye ediyor. Ancak Kanal 1’deki “Hadi Evlenelim” programının sunucusu, astrolog ve psikolog Vasilisa Volodina uyarıyor : ekstrem sporları kötüye kullanmaya gerek yok.
Kuralın istisnaları
Ancak, bunlar yalnızca yönergelerdir, kural değildir. Oğlak burcuna göre Turist Ivan, Rusya’nın merkezinde yaşıyor ve sadece güneye tatile gitmeyi tercih ediyor. Ilıman bir iklime olan sevgi, sonunda orada yaşamak için bir hedef haline geldi.
“Sıcaklığa ihtiyacım olduğunu anladım” diyor. “Bir keresinde kuzey ışıklarına bakmak için Teriberka’ya gittim. Evet, çok güzel. Ama oraya bir daha asla gitmeyeceğim, soğuk. İyi ki sadece dört gün sürmüş. !”
Genellikle Oğlakların tatillerini soğuk iklimlerde, İskandinav ülkelerinde ve şehirlerde geçirmeleri önerilir. San Francisco veya St. Petersburg olabilir. Ancak Ivan bu çerçeveye uymuyor.
Natalya Cherentsova, “Aynı burcun iki insanı birbirinden çok farklı olabilir” diye açıklıyor.
Sizin için neyin doğru olduğunu anlamak için uzmanlar, kendinizi dinlemenizi tavsiye ediyor. Sıcak ülkelerde aktif tatil yapmayı seviyorsanız oraya bir bilet almalısınız ve kuzeyin huzurlu güzelliği sizi cezbediyorsa kendinizi güneye gitmeye zorlamanıza gerek yok.
Ruh talep eder


Lilia Lyubimova, “Aktif bir turistin sakin bir ülkede tatil yapması pek mümkün görünmüyor” diyor ve ekliyor: “Ancak bu tamamen doğru değil. Hayatın farklı anlarında ya aktif ya da pasif davranırız. Bazen vücudun dinlenmeye ihtiyacı olabilir. sahilde ve bazen – Louvre ve Orsay’deki yarışlar. Sorun değil. ”
Natalya Cherentsova, “Aktif bir kişi aniden yorulur ve dinlenmek isterse, sakin bir ülkeye, ancak iyi hizmet ve hoş bir atmosfere sahip bir gezi ona fayda sağlayacak ve yeniden başlayacaktır” diye ekliyor.

Emin: Eksik olduğumuz duygu ve izlenimleri doldurmak için dinleniyoruz. Ölçülü bir yaşamı olanlar, zengin bir dinlenme ve aktif bir – daha rahat bir şekilde çekilebilir.
Yine de, Lilia Lyubimova, ülkenin karakterinin bir turistin mizacına uymasının arzu edilir olduğuna inanıyor. “Temiz bir Başak veya huysuz bir Terazi iseniz, hijyenle ilgili fikirlerin Avrupa’daki fikirlerimizden çok farklı olduğu Afrika veya Hindistan’ın derinliklerine bir seyahatten hoşlanmanız pek olası değildir. Ancak neşeli bir Kova veya aktif, üstesinden gelen bir Akrep iyi olabilir. “Hatta havalı, benim için bir meydan okuma” deyin.

Hindistan’ın Haydarabad kentindeki Bonalu festivali sırasında insanlar tanrıça Kali’ye adak sunarlar.
Genel olarak Yengeçler, Balıklar, Başaklar ve Oğlaklar, partiler ve açık hava etkinlikleri için uygun değildir. Aslan, Kova, Terazi ve Yay, Olkhon Adası’nda yalnız meditasyon yapmaktan kesinlikle hoşlanmayacaktır. Koç, aktif olmayan bir tatilden memnun olmayacak ve İkizler, kural olarak, şirketsiz seyahat etmeyi sevmez.
kafanla dinlen
Bazı turistler genellikle bir ülkeye o kadar aşık olurlar ki, bunun hayatlarını kökten değiştireceğini, bir arkadaş bulmalarına veya bir hastalıktan kurtulmalarına yardımcı olacağını umarak oraya taşınmak isterler. Uzmanların kendileri için en uygun şehri önerecek bir doğum haritası hazırlamaları için para ödüyorlar.
Ancak Lilia Lyubimova, hiçbir hareketin durumu düzeltmeyeceğine inanıyor: “Nereye koşarsan koş, her şeyden önce kendinle, kafanla gidersin.”

Onun sözleriyle, güç yerleri kendini anlamaya yardımcı olabilir ve herkese uygun ortak olanlar vardır. “Şimdi bunlar dağ gezileri: Altay’a, Abhazya’ya, Soçi’ye. Turistler, taş zirvelerle çevrili birkaç gün geçirdikten sonra yeniden başlıyorlar. İşaret ne olursa olsun oraya kesinlikle herkes için gitmek faydalı.”
Lyubimova, gücün evrensel yerinin gezegenlerin konumu tarafından belirlendiğini açıklıyor. Birkaç yıl sonra yıldızlar değişecek ve değişecek: Moskova, New York, Şanghay, Hong Kong, Singapur gibi beton ve camdan büyük şehirler olacaklar. Ama bu, ona göre, tamamen farklı bir hikaye olacak.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »