HomeTourismBritish Airways, ekonomi yolcularının koltuklarına yemek sipariş etmelerini sağlar

British Airways, ekonomi yolcularının koltuklarına yemek sipariş etmelerini sağlar

British Airways, yeni uçak içi dijital sipariş platformunu tanıttı.

Araç, Euro Traveller’daki (ekonomi) müşterilere uçuş sırasında doğrudan koltuklarına ek atıştırmalıklar ve içecekler sipariş etme seçeneği sunar.

Yeni uçak içi sipariş sistemi, müşterilerin seyahat öncesinde Tom Kerridge ürün yelpazesinden öğeler de dahil olmak üzere havayolunun tam Speedbird Café menüsünden sipariş vermelerinin teşvik edildiği mevcut ‘Uçmadan Önce Satın Al’ teklifini tamamlayacak.

Yeni dijital sipariş sistemi, mevcut bir ön siparişe eklemek isteyen veya seyahatten önce sipariş vermemiş olan müşterilerin uçuşlarının herhangi bir noktasında bunu yapabilmeleri anlamına geliyor.

Teklif, diğer uygun hizmetlerde uygulanmadan önce ilk olarak 19 Temmuz’dan itibaren seçilen rotalarda sunulacak.

REKLAMCILIK

British Airways marka ve müşteri deneyimi direktörü Tom Stevens şunları söyledi: “Seyahat edebilen ve yeni Speedbird Kafemizden sipariş veren müşterilerimizden aldığımız geri bildirimler son derece cesaret verici. Özellikle Tom Kerridge serisi bir muamele gördü.

“Müşterilerin yiyeceklerini seyahatten önce satın alabilmeyi ve ilk tercihlerini garanti altına almayı sevdiklerini biliyoruz, ancak şu anda fazladan bir fincan çay veya cin toniğin önemini de anlıyoruz.

“Satın alma öncesi seçeneğimizle birleşen bu yeni dijital sipariş teklifinin, herkesin ihtiyaçlarını karşılayan, kazanan bir kombinasyon olduğunu düşünüyoruz.”

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »