HomeCelebrities Villas'Blacklist' James Spader'ın 18 yıllık kız arkadaşı ile neden evlenmiyor.

‘Blacklist’ James Spader’ın 18 yıllık kız arkadaşı ile neden evlenmiyor.

‘Blacklist’ in yıldızı James Spader, ilk karısıyla evlendiğinde oldukça gençti. Eski eşi Victoria Kheel ile New York’ta bir yoga stüdyosunda tanıştı – çift 1987’de yerleşmeden önce on yıldan fazla bir süredir çıkıyordu. 2004’te Sebastian ve Elijah adlı iki erkek çocuk doğurarak yollarını ayırdılar.

Bazı haberlere göre, Victoria’dan boşanma davası açan James Spader idi; ancak ayrılmanın nedeni hala bilinmemektedir. Hollywood aktörü kısa süre sonra aktris ve model Leslie Stefanson ile çıkmaya başladı, oysa Bayan Spader o zamandan beri bekardı.

James Spader ve Leslie Stefanson
Üç kez Emmy kazananı, on yıldan fazla bir süredir kız arkadaşı Leslie Stefanson’la birlikte. İkili 2002’de birbirleriyle tanıştı ve bir yıl sonra Alien Hunter adlı filmde birlikte rol aldılar .

2008 yılında, James Spader ve Leslie Stefanson, şu anda 12 yaşında olan ilk bebekleri Nathaneal’i karşıladılar.

‘Blacklist’ James Spader’ın 18 Yıllık Kız Arkadaşından Bir Oğlu Var Ve Neden Onunla ‘Kara Liste’ ile Evlenmediğini Merak ediyoruz James Spader’ın 18 Yıllık Kız Arkadaşından Bir Oğlu Var Ve Neden Onunla Evlenmediğini Merak ediyoruz. James Spader’ın 18 Yıllık Kız Arkadaşından Bir Oğlu Var Ve Onunla Neden Evlenmediğini Merak ediyoruz James Spader’ın 18 Yıllık Kız Arkadaşından Bir Oğlu Var Ve Onunla Neden Evlenmediğini Merak ediyoruz

11 yaş farklarına rağmen, çift mutlu ilişkilerinden zevk aldı, ancak elbette, yardım edemeyiz, ancak 18 yıllık randevudan sonra neden henüz düğümü bağlamadıklarını merak ediyoruz. Belki böyle bir yaşam tarzına yakışıyor, ya da belki tekrar başarısız evlilikten oldukça korkuyor.

James ve Leslie şu anda aile zamanlarını New York ve Los Angeles arasında paylaştırıyorlar.

James Spader hakkında gerçekler
Net servetinin bölüm başına 300.000 dolar maaşla 20 milyon dolar olduğu tahmin ediliyor.
Ağır obsesif kompulsif sorunları var.
Çalışması ‘yoğun’ ve ‘zor’ olarak adlandırıldı.
Kendine has özellikleriyle tanınır .
Tıpkı Raymond Reddington gibi, şapkalara ve gözlüklere bayılır.

Nitekim 59 yaşındaki James Spader, Hollywood’un en eksantrik oyuncularından biridir. Onu perde arkasında kesinlikle tanımıyoruz, ancak yeteneğini ve büyüleyici oyunculuğunu inkar edemeyiz, özellikle The Blacklist’de . Başka bir kayda göre, kişisel hayatı hakkında fikriniz nedir? Neden 18 yıllık partneriyle evlenmiyor?

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »