HomeFashionBir daire fiyatına parfüm: dünyanın en pahalı kozmetik ürünleri

Bir daire fiyatına parfüm: dünyanın en pahalı kozmetik ürünleri

Birisi elmas küpeler ve kolyeler takıyor, ancak en pahalı müşteriler için kozmetik markaları, ürün şişelerini altın ve en pahalı taşlarla süslemeye hazır
Maliyeti zengin insanları bile korkutan ürünler var, çünkü bir milyon dolarlık bir şişe parfüm veya 250 bin dolarlık oje en karlı yatırım değil. WDay.ru editörleri dünyanın en pahalı 10 kozmetik ürününü inceledi.


DKNY, Altın Lezzetli Milyon dolarlık Parfüm şişesi, yaklaşık bir milyon dolar

Dünyanın en pahalı parfümü, garip bir şekilde, kitle pazarı kategorisine ait bir koku. Amerikan moda evi Donna Karan New York, insani yardım kuruluşu AC ile birlikte, şişesi 3 bine yakın elmasla süslenmiş bir koku yayınladı!

Tasarım üzerinde 1.500 saat çalışan değerli şişeyi yaratmak için yetenekli kuyumcu Martin Katz işe alındı.

Golden Delicious Milyon Dolarlık Parfüm şişesi, mücevherlerle kaplı, koleksiyonluk New York tarzı bir şişedir.

Elmaslara ek olarak, şişenin tabanı turkuaz turmalin, safir, yakut içerir. Martin kendisi bir şişe sarı ve beyaz altından yaptı ve marka logosunu kapağa kazıdı.

Parfüm üst notalarda erik, kırmızı elma ve portakal çiçeği, kalp notalarında zambak, vadi zambağı, orkide, gül ve iz bırakan Endonezya tik ağacı, misk ve sandal ağacı.

Dünyanın en pahalı parfümü, değerli bir örneğini seçkin butiklerde halka sunmak ve halka göstermek için dünya çapında bir yolculuğa çıktı.

Clive Christian No. 1 Imperial Majesty Parfüm, 215.000 $


Seçici kokular son birkaç yılda çılgınca popülerlik kazandı, ancak bu parfüm her şeyi atladı. “İmparatorluk Majesteleri” olarak tercüme edilen bir koku yaratmak için Cleve Christian, malzemelerin fiyatını düşünmeden dünyanın en lüks parfümünü yaratma talebiyle ünlü parfümcü Roch Davout’a başvurdu.

Roja işi coşkuyla yaptı ve dünyanın her yerindeki en nadide ve en pahalı koku notalarını topladı. Gül yağı – 6 bin avro, Hindistan’dan ilk uçuşta getirilen yasemin, kilogram başına 11 bin avroya mal olan menekşe kökü, bir damlası en az 170 çiçek gerektiren kahverengi gül yağı!

Doğal olarak, yaratıcılar şişeden tasarruf etmediler: şişenin boynu 18 ayar altın ve 5 ayar pırlanta ile oluşturulmuş ve satın alındıktan hemen sonra baş harflerinizle işlenmiştir. Şişe, kadife astarlı ve platin süslemeli abanoz bir kutuya yerleştirilmiştir.

5’i arşive gönderilen toplam 10 şişe serbest bırakıldı ve söylentilere göre 2’si Elton John ve Katie Holmes tarafından satın alındı.

Clive Christian No. 1 Imperial Majesty Edition, size 215.000 dolara mal olacak dünyanın en pahalı ve lüks kokusu, ancak görgü tanıklarına göre buna değer.

H. Couture Beauty, kozmetik seti, 14 milyon dolar


Özel koleksiyonlar için beklemek ve herhangi bir ölümlü için mevcut olanı satın almak gerekli değildir. Örneğin, çok sevecen ve zengin bir baba, kızının yıl dönümü için bir kozmetik seti sipariş etti.

25 yaşındaki kız, tatil için sadece mürekkep ve parlatıcı değil, kasaları 18 ayar altından ve yaklaşık 4 bin elmastan yapılmış bir set aldı. Lüks hediye, ciddi güvenlikle çevrili şirketin sahibi tarafından sunuldu. Kozmetik seti, kozmetik markaları tarihindeki en pahalı sipariş olarak kabul edildi.

H. Couture Beauty siparişten o kadar memnun kaldı ki kıza bir bonus verdi: elmas setin sahibi istediği zaman tüplerin “yakıt ikmali” sipariş edebilir.

Guerlain, Kisskiss, Altın ruj, 62 bin dolar

Kızların en iyi arkadaşları elmaslar ve … güzel rujlardır. Fransız evi Guerlain lüksü seven kızlar için tüm koşulları yarattı ve 110 gr 18 ayar altından yapılmış ve 2,2 karat ağırlığında 199 elmasla süslenmiş bir ruj çıkardı.

Geleneğe göre, tüpün kapağının altında baş harflerin gravürü için bir yer var. Bu zevk, 62 bin dolarlık fiyatına ek olarak, ancak bu arada, sunulan 15 renkten sizin için bir renk seçecek olan ürünün yaratıcısına danıştıktan sonra Bergdorf Goodman’da elde edilebilir.


Kitlesel market kremlerinin sadece ekonomi için kullanıldığını kim söyledi? Birkaç yıl önce, ünlü marka Nivea Anneler Günü için elmaslarla kaplı özel bir pakette 441 krem ​​çıkardı.

Sınırlı Nivea Visage Expert Lift Day’in maliyetinin yaklaşık 113 bin dolar olduğu tahmin ediliyor. Kopyalardan biri Londra’daki Moira kuyumcu dükkanında satıldı ve geliri meme kanserine adanmış bir hayır kurumu olan Meme Kanseri Bakımına bağışlandı.
Kendi Modelleri, Gold Rush Oje, 130K $


Sadece parmaklarınıza değil, tırnaklarınıza da altın mı takıyorsunuz? Sorun değil! Modeller En sofistike lüks bilenler için bir şişede sıvı altın ile sunulan oje.

Şişenin kendisi 1000’den fazla küçük elmasla süslenmiştir. Değerli bir vernik için yeterli para yoksa, marka özellikle sizin için yaklaşık 10 dolara mal olan Gold Rush Oje’nin bir kopyasını yaptı. Tabii kapakta sıvı altın ya da elmas yok.

Kre At Beauty Altın ve Pırlanta Kirpikler, 1.350 Dolar


Takma kirpikler sadece gözlerinizi açmakla kalmaz, aynı zamanda zenginliğinizi de gösterir. Tanınmış tasarımcı Taylor Chang Babayan, altın ve çok sayıda pırlanta ile süslenmiş 22 takma kirpik tasarımı yarattı.

Bu tür bir çift kirpik için 1350 $ ödemeniz gerekecek, ancak muhteşem bir çıktı garantilisiniz.

Kozmetik tabanca, 17.000 dolar


Muhtemelen “Bay ve Bayan Smith” filmindeki seksi Angelina Jolie’den ilham alan Danimarkalı kuyumcu, alışılmadık bir dolguya sahip bir kadın kozmetik tabancası yaratmaya karar verdi.
Silah dudak parlatıcısı, bir şişe parfüm, antika bir saç tokası, altın bir kürdan, 50 gramlık bir altın külçe, bir USB flash sürücü ve … bir Viagra tablet ile doldurulur. Bir kadının başka neye ihtiyacı olabilir? Sadece 17 bin dolar – ve böyle bir “beyefendi” setinin sahibi olacaksınız.

Azature, elmas parçacıklı cila, 250.000 dolar


Azature marka vernik ile tırnaklarınızı takıya dönüştürebilirsiniz. Ürün, kaplamayı inanılmaz derecede çekici kılacak 267 karat siyah elmas içerir.

Doğru, değerli bir ürün satın almayı reddetmek için iki neden var: vernik, Los Angeles’taki Azature marka mağazasında tek bir kopya halinde sunuluyor ve henüz satın alınmamış olsa bile 250 bin dolarlık fiyat yapıyor. kozmetik masanızda böyle bir ürüne olan ihtiyacı düşünüyorsunuz.

Elmas lensler, 15.000 dolar


Hintli oftalmolog Chandrasekhar Chavan, gözleri parlatmak için düşündü ve kelimenin tam anlamıyla elmaslı kontakt lensler yarattı.

Karısının dişlerindeki elmasların parlaklığından ilham alan uzman, en küçük elmasları toplayıp lenslere yerleştirdi. Pantolon korneaya değmez çünkü Chavan özel skleral lensler kullanır.


Doktor, halka bu tür lensleri kullanmanın tehlikeli olmadığı konusunda güvence verdi ve altın kaplamanın elmasların parlaklığını tetiklediğini fark etti. Olağandışı lensler, onları kırmızı halıya ve film sahnelerine çıkmak için memnuniyetle kullanan Bollywood yıldızlarının raflarında bir yer buldu.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »