HomeCelebrities VillasArap gelin alacaksan makyajlı ve makyajsız - şok edici fotoğraflar

Arap gelin alacaksan makyajlı ve makyajsız – şok edici fotoğraflar

Düğün günü, her kızın hayatındaki en önemli ve unutulmaz olaylardan biridir. Bu nedenle makyaj dahil her şey en üst düzeyde olmalı ve en ince ayrıntısına kadar düşünülmelidir.

Çok çeşitli görünümlere rağmen, oryantal makyajın her gelinde mevcut olan bazı ortak özellikleri vardır: uçuk pembe veya bordo ruj, siyah eyeliner veya eyeliner, uzun hacimli kirpikler ve kalın kaşlar.

Görünüşe göre, oryantal gelinler doğal makyaja direniyorlar, bu nedenle sadece üst göz kapağını değil aynı zamanda alt göz kapağını da çerçeveleyen uzun geniş okların seçimi oldukça açık. Bu seçenek fotoğraftaki kız için çok uygundu ve ona “tilki görünümü” verdi. Buradaki bronzlaştırıcı ve allık miktarı normalden biraz daha fazla olsa da elmacık kemiklerini olabildiğince belirginleştirmeye yardımcı oluyorlar. Şekillendirme yardımı ile burnu yeniden şekillendirmek de mümkün oldu.

Böyle parlak makyaj, kızı tanınmayacak kadar değiştirdi. Dudakların koyu kırmızı tonuna rağmen, bakışlarımız, beklendiği gibi, oryantal bir güzelliğin kahverengi gözlerine perçinlendi. Siyah far ve hacimli takma kirpikler de burada rol oynuyor. Makyöz, kalın, asi kaşlarına gelini daha da süsleyen standart bir şekil verdi. Vakıf oldukça iyi seçilmiş ve neredeyse görünmez.


Cömert miktarda fondöten ve kapatıcı, kızın gözlerinin altındaki sivilce ve koyu halkaların belirtilerini mükemmel bir şekilde maskelemeyi başardı. Dudaklara gelince, iki ten rengi olan bu seçenek hiç doğal görünmüyor. Bu durumda en iyi seçim bir gradyan etkisi olacaktır.

Bu durumda kirli pembe renkte mat ruj gelin üzerinde çok avantajlı görünüyor. Ama fondöten ve pudra ile fazla abarttılar, yüzün tonunu çok hafiflettiler. Parlak şeftali allık burada da uygun değil, ancak genel olarak dönüşüm muhteşem oldu.

Fotoğraftaki gelin makyajsız da yapabilir, ancak oryantal trendlere ve geleneklere göre muhteşem ve parlak bir makyaj gereklidir. Ancak bu sefer makyaj sanatçısı gerçekten nazik bir görüntü yaratmayı başardı. Buradaki tek dezavantaj, çok fazla dikkat çeken takma kirpiklerdir.

Bu görüntü en iyilerden biri olarak adlandırılabilir. Fondöten ve fosforlu kalem miktarını azaltmıştık, ancak kahverengi tonlu altın göz farı, gölgeli oklar ve şeftali dudak tonlu dahil olmak üzere her şey bir gelin için mükemmel.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »