HomeTourismAntalya'daki otel odalarındaki kasalar kırılarak turistlerin parası çalındı

Antalya’daki otel odalarındaki kasalar kırılarak turistlerin parası çalındı

Sıcak turizm sezonunun başlamasıyla birlikte, Türkiye’nin tatil beldelerinde suç yoğunlaştı. Böylece, bu hafta polis, tatil beldesi Kemer’deki (Antalya ili) otellerden bir dizi para ve değerli eşya ile kasa hırsızlığı yaptıkları iddiasıyla iki zanlıyı tutukladı.

Tekirova’nın premium bölgesinde bulunan otellerden kasaların kırılmasıyla ilgili mağdurlardan çok sayıda ifade aldı. Kurbanlar aynı hikayeyi anlattılar:

yürüyüş, gezi, plajdan döndüklerinde kasanın odadan kaybolduğunu gördüler. Aynı zamanda, soygunların tarihleri ​​farklıydı, bu da polisin bir soyguncu çetesinin faaliyet gösterdiği sonucuna vardı.

Soruşturma sırasında kolluk kuvvetleri iki kişinin izini sürdü. Kanıtları topladıktan sonra, operatörler onları takip etti ve gözaltına aldı. Saklandıkları yerde yapılan aramada, otel odalarını açtıkları ve kasaları patlattıkları aletler bulundu. Çalınan para oradaydı.
Gözaltına alındılar. Yargılanmayı bekliyorlar.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »