HomeTourismAntalya'da 5 yıldızlı otelde Rus ve İngiliz turistler kız yüzünden kavga ettiler

Antalya’da 5 yıldızlı otelde Rus ve İngiliz turistler kız yüzünden kavga ettiler

İngiliz medyasına göre, “tartışma kemiği” bir İngiliz turistin baktığı Rus bir kızdı. Ancak hemşehrimiz bunu bir meydan okuma olarak gördü ve rakibe üstünlüğünü kanıtlamaya karar verdi. Tatil yerlerinde bu tür ilişkilerin açıklanmasının “derece” altında gerçekleştiğini ekliyoruz.  Otelin rekreasyon alanında en az 15 kişinin karıştığı vahşi bir kavga güvenlik kameraları tarafından kaydedildi. Görüntüler, otelin dinlenme alanında oturan Rus ve İngiliz turistlerin nasıl birbirlerine bağırmaya başladığını gösteriyor. Sonra ayağa fırladılar ve bir çatışma başladı. Diğer çığlıkların yanı sıra, ilk önce Rusça’da birkaç kez turiste müstehcen ekler ile “Buraya gel” ifadesini tekrarlayan bir erkek sesi duyulur, ardından İngiliz “Siktir git” dedi. Sonuç olarak, elebaşıların arkadaşları iki adamı ayırmaya çalışırken kendilerini bir kavganın içinde bulurlar ve gösteri kafalarına tekmelerle kitlesel bir gösteriye dönüşür.

Otel personeli, karışma riskini göze almadan olup biteni izledi. Şiddete başvuran turistler, arkadaşları tarafından ayrıldı. Kavga sırasında bir İngiliz turistin kolu ve bir Rus turistin burnu kırıldı. Ayrıca otel mobilyaları da kırıldı. Turistlerin isimleri açıklanmadı ve polisin soruşturma açıp açmadığı hala belli değil.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »