HomeTourismANTALYA Uluslararası Gıda ve İçecek İhtisas Fuarı'nın kapılarını 29'inci kez açıyor!

ANTALYA Uluslararası Gıda ve İçecek İhtisas Fuarı’nın kapılarını 29’inci kez açıyor!

ANTALYA Uluslararası Gıda ve İçecek İhtisas Fuarı’nın kapılarını 29’inci kez açıyor!

Çeyrek asrı aşkın fuarcılık tecrübesiyle sektörü Antalya’dan dünya pazarlarıyla buluşturan ANFAŞ – Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi; FoodProduct – Uluslararası Gıda ve İçecek İhtisas Fuarı’nın kapılarını 29’inci kez açıyor.

17-20 Ocak 2023 tarihinde Anfaş Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek 29.Food Product – Uluslararası Gıda ve İçecek İhtisas Fuarı; 300’nin üzerinde FİRMA katılımcıyı, yurt içinde 81 il ve yurt dışında 50’in üzerinde ülkeden 50.000’in üzerinde profesyonel ziyaretçiyle bir araya getirmeyi planlıyor.

  1. Uluslararası Gıda ve İçecek İhtisas Fuarı, yerli ve yabancı şefleri Antalya’da buluşturacak!

Yerli ve yabancı lezzet ustalarını bir araya getiren 29. Uluslararası Gıda ve İçecek İhtisas Fuarı (FoodProduct), 17-20 ocakta Antalya’da düzenlenecek.Fuarın ANFAŞ Kongre ve Fuar Merkezi’nde 17-20 Ocak 2023’te gerçekleştirileceğini belirten YALÇIN, Türkiye’den ve dünyanın birçok ülkesinden üst düzey şefleri Antalya’da tek çatı altında buluşacağını söyledi.

Fuar esnasın!da 18 Ocak tarihinde gerçekleşecek olan şefler yarışmasına bir çok genç yetenek katılacak!Ramada Plaza BY Wyndham Antalya Otel Genel Müdürü Erçin YALÇIN Yarışmaya 3 katogori’de katılacaklarını ve bu yarışta ekiplerinden Fatma GÜL POLAT ve Umut Şahin’in yarışacağını kaydetti.Takıma Mutfak Chef Alaaddin Akıncı ve Yardımcısı Sezgin Şahin Kaptanlık yapıyor.

Online davetiye için aşağı linkten giriş yapabilirsiniz.

https://davetiye.anfas.com.tr/

 

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »