HomeCelebrities VillasAni Lorak, kocasından boşanmanın ayrıntılarını açıkladı

Ani Lorak, kocasından boşanmanın ayrıntılarını açıkladı

On yıllık evlilik, bir işadamının davranışıyla sona erdi.

Şarkıcı Ani Lorak , 2019 yılında on yıldır evli olduğu eski eşi Türk işadamı Murat Nalçacıoğlu’ndan boşanmasının ayrıntılarını ilk kez kamuoyuna açıkladı. Yıldıza göre, gerçeği videoya çekilen ihanete dayanamadı. Skandal video daha sonra ağda dolaştırıldı, çok fazla gürültü yaptı.

“Moskova’ya taşındığımda Murat, orada bir işi olduğu için Kiev’de kaldı. Ancak neredeyse anında, ihanetiyle ilgili makaleler basında yer aldı. Ne olduğunu öğrenmek için kocamı aradım ve ağa giren videoda o değil, başka bir adam olduğunu söyledi. Murat evliliğimizi korumaya çalıştı, af diledi “- ” Bir Adamın Kaderi “programında Boris Korchevnikov ile yaptığı röportajda yıldız dedi .

Ancak ünlü , geri dönüşün olmadığına karar verdi ve onunla evliliğini kesti. Aynı zamanda, o anda kocasını hala sevdiğini ve onun için çok acı verici olduğunu itiraf etti. Daha sonra sanatçı, annesi ve kardeşleri tarafından desteklendi.

Sanatçı, dava açmamak için mülkün bir kısmını eski eşine vermek zorunda kaldı. Ani Lorak ile evlenmeden önce Nalçadzhioğlu’nun kendi birikimi yoktu ve kız zaten yıldız iken Türkiye’de otel müdürü olarak çalıştı. Şarkıcı, evliliği sırasında, ayrılıktan sonra kendisiyle birlikte kalan, Kiev’de birkaç restoran satın aldı.

Tüm sıkıntılara rağmen, Lorak ve Nalchadzhioğlu, ortak kızları Sofya için dostane ilişkileri sürdürmeyi başardılar. Mirasçıları birlikte iletir ve büyütürler..

 

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »