HomeTourismAnadoluJet, Sabiha Gökçen Özel Yolcu Salonları hizmet vermeye başladı!

AnadoluJet, Sabiha Gökçen Özel Yolcu Salonları hizmet vermeye başladı!

Lezzetli ikramları, şık ve rahat dinlenme alanları ve havalimanı içerisinde ve uçağa binişlerde hızlı geçiş imkânı ile seyahat konforunu arttıran İstanbul Sabiha Gökçen İç ve Dış Hatlar Özel Yolcu Salonları 28 Haziran 2021 tarihi itibarıyla yeniden hizmet vermeye başladı!

İstanbul Sabiha Gökçen İç ve Dış Hatlar Özel Yolcu Salonları ile seyahat deneyiminizin kalitesini arttırmaya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Uçuşunuzdan önce keyifli vakit geçirmeniz için tasarlanan alanlar ve lezzetli ikramlarımızla siz değerli misafirlerimizi özel yolcu salonlarımızda yeniden ağırlamaktan memnuniyet duyuyoruz.

Sabiha Gökçen Özel Yolcu Salonlarında Sizi Bekleyen Ayrıcalıklar;
AnadoluJet ayrıcalıkları İstanbul Sabiha Gökçen İç Hatlar ve Dış Hatlar Özel Yolcu Salonlarında sizleri bekliyor.

– İkramlarımız

Sabiha Gökçen Havalimanı İç Hatlar Özel Yolcu Salonlarında konforlu bir kafe ve restoran alanı sizi karşılayacak. Zeytinli-peynirli poğaça, kek, çay, kahve ve soda gibi ikramların yer aldığı menüsü ile yolculara sunulan lezzetli yiyecek ve içecek seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Dış Hatlar CIP Lounge’larımızda ise çay, kahve, soda, gazlı içecek ikramları, zeytinli-peynirli poğaça, kek, zeytinyağlı mezeler, revani, çikolatalı mousse ve kahvaltı tabağının yanı sıra taş fırında pişirilerek sıcak olarak servis edilen simit ve pide çeşitlerimiz sizlerin beğenisine sunuluyor.

– Hızlı Geçiş İmkânı

AnadoluJet CIP Lounge ayrıcalıkları ile Sabiha Gökçen Havalimanı İç ve Dış Hatlar Özel Yolcu Salonlarında check-in işlemlerinizi hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. Lounge kullanıcılarına özel olarak hizmet veren pasaport kontrol desklerinden İç ve Dış Hatlar Özel Yolcu Salonlarına beklemeden direkt geçiş yapabilirsiniz. İç Hat uçuşlarınızda sefer saatiniz yaklaştığında, kapıya yanaşan apron otobüsleri ile doğrudan uçağınıza transfer olabilirsiniz.

– Rahat Dinlenme Alanları

Her detayı yolcular düşünülerek hazırlanan dinlenme alanlarında seyahatiniz öncesi keyifle vakit geçirebilirsiniz.

– Wifi Hizmeti

Özel yolcu salonlarında yolcuların keyifle vakit geçirebilmeleri için ücretsiz Wifi hizmeti sunuluyor. Siz de CIP Lounge hizmeti ile uçuşunuzu beklerken sınırsız Wifi hizmetinden yararlanabilirsiniz.

CIP Lounge Hizmetinden Yararlanmak İçin;
Sabiha Gökçen Havalimanı’nda hizmet veren iç ve dış hatlar özel yolcu salonlarından; AnadoluJet çağrı merkezinden, THY satış ofislerinden ya da acenteden bilet satın alma işlemleri sırasında veya salon girişlerinde CIP Lounge hizmet bedeli ücretini ödeyerek yararlanabilirsiniz.

Açılışa özel ücretlerimiz aşağıdaki tablolarda yer almaktadır:

Standart Ücret İndirimli Ücret*
İç Hat 80 TL 50 TL
*M&S Elite/Elite Plus & Corporate Club Üyeler

Açılışa Özel İndirimli Ücret
Dış Hat 20 USD

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »