HomeTourismRixos otel müdürü neden para cezasına çarptırıldı

Rixos otel müdürü neden para cezasına çarptırıldı

Almatı Rixos otel müdürü hahamların etkinliğine yer sağladığı için para cezasına çarptırıldı

Olay üzerine otelde ek bir kontrol yapacaktır.


Almatı baş sıhhi tesisat doktoru Zhandarbek Bekshin, Rixos otelinin yöneticisinin Temmuz ayı sonlarında bir haham etkinliği için bina kiraladığı için cezalandırıldığını söyledi.”İzleme grubunun materyallerine göre etkinliğin yöneticileri, organizatörleri hem sinagogdan hem de Rixos’tan cezalandırıldı, para cezası verildi. 30 MCI para cezası, çalışmalar devam ediyor. . hukuk alanı, “dedi Zhandarbek Bekshin.

Almatı’da Rixos otel müdürü

Ona göre, etkinliğe katılanlar, etkinlikten sonra ülke dışına uçtukları için sadece bir gün şehirdeydiler, bu nedenle maske rejimini ihlal etmekten cezalandırılamazlar. 2 Ağustos’ta DSEK, etkinliğin bina içinde yapılmadığı için Rixos otelinin kısıtlayıcı gereklilikleri ihlal etmediğini bildirdi. Zhandarbek Bekshin, akimatın izleme grubundan herhangi bir materyal alınmadığı için Rixos’un sorumlu tutulamayacağını belirtti. Almatı merkez sinagogunun başkanı 30 MCI para cezasına çarptırıldı.

11 Ağustos’ta Almatı’lı Akim Bakytjan Sagintayev , karantina rejiminin ihlal edildiğine dair tüm kanıtların yayınlanmasından bu yana şehrin baş sağlık doktoruna Rixos temsilcilerini yargılaması talimatını verdi .

haber kaynağı. informburo.kz

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »