HomeHygienicBuz rekoru. Bir Muskovit bir buz deliğine daldı ve Rus Rekorlar Kitabı'na...

Buz rekoru. Bir Muskovit bir buz deliğine daldı ve Rus Rekorlar Kitabı’na girdi

Buz rekoru. Bir Muskovit bir buz deliğine daldı ve Rus Rekorlar Kitabı’na girdi. Kız soğuk bir rezervuarda bir saat geçirdi. Aynı zamanda, su sıcaklığı artı iki santigrat dereceydi. Profesyonel olarak kış yüzme ile uğraşıyor ve hatta Belarus’ta bir spor ustası oldu. MIR 24 muhabiri Sergei Polyakov, sporcunun yüzmeye nasıl hazırlandığını öğrendi.
haftada iki veya üç kez sahile gidiyor. Ve kış mı yoksa sokakta 15 mi olduğu önemli değil, kum yerine – kar. Moskova Nehri’nde yüzmeden önce kısa bir ısınma. Dahası – sadece dalmadığı suya, kelebek mesafeyi kat eder.
“Kış yüzmesi, hem kısa mesafe koşusu hem de maraton gibi hızlı bir mesafeyi aşmayı içeren bir spordur. Normal yüzmeyle aynı, sadece buzlu suda, ”dedi kış yüzme sporunun ustası
Buz havuzu 40 metre uzunluğundadır. Bugünün programında – 100 metre. Yani , yaklaşan Rusya şampiyonası ve Kış Yüzme Dünya Kupası için hazırlanıyor.

25 yaşındaki kız sık sık dünya çapındaki yarışmalara seyahat eder, madalya kazanır. Son başarı: Buzlu suda bir saat geçirdi. Evinin yakınında, kadınlar için rekoru kırdığı ve bu eğitim videosunu kaydettiği bir eğitim havuzu var.

“En zoru, beynimin şunu söylediği 35. dakikaydı: Muhtemelen dışarı çıkmam gerekiyor. Ancak bu videonun aşırı soğuk koşullarda hizmet veren uzmanların yanı sıra, kendilerini aşırı bir durumda bulan, bu videoyu hatırlayacak ve istatistiklere göre sekiz dakika içinde yapacaklarını anlayacak olan kişilerin yanı sıra, aşırı soğuk koşullarda hizmet veren uzmanlara fayda sağlayacağını açıkladım. ölmezler, ama çok daha uzun süre dayanabilirler – en az bir saat sonra sakinleşmeye başladım, ”diye itiraf etti kız.

“Başkent Morsları” kulübünde çalışıyor. Yüzdükten sonra – ısıtma için. Kıyıdan 30 metre uzaklıkta küçük bir oda var – bir kabin. Düzinelerce deniz aygırı her gün güneşlenmek için buraya gelir.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »