HomeFashion345 Ayaklı keşif yatının 8.000 mil menzili var.

345 Ayaklı keşif yatının 8.000 mil menzili var.

Okyanus ötesi kaşif SeaXplorer 105, lüks bir iç mekana sahip ve iki helikopter, beş ihale ve bir denizaltı taşıyor.
Damen Yatçılık’ın SeaXplorer 105’i, kutup sınıfı bir gövdede tasarlanmış konfor, boyut ve ciddi keşif özelliklerinin bir kombinasyonudur. AMELS bölünme kullanılan istemci geribildirim ince detayları için Azure Yat Tasarım ve EYOS seferleri ile ortaklık, bu yeni 345 metrelik konsepti yaratmak için. SeaXplorer serisinin bu sonuncusu – 90-, 95- ve 100 metrelik kardeş gemileri içerir – sekiz güvertede 62.000 fit kareden fazla bir hacme sahiptir.

Bu yeni Damen’de boyut önemlidir: İki sahibinin odası ve 24 konuk için konaklama yeri, iki çift motorlu helikopter için depolama garajı, beş ihale alanı ve Pasifik’i yakıt ikmali yapmadan geçmek için 8.000 millik bir menzili var. Yeni tasarımda ayrıca bir denizaltı için garaj alanı da var.

105’in dış cephesinin odak noktası, bir su sporları merkezi ve tüplü güvertenin yanı sıra okyanusa anında erişim için su seviyesinde özel bir biniş noktasıyla açık havada geçirilen zamanı en üst düzeye çıkarmaktır.
3,229 metrekarelik helidek ayrıca limandaki büyük sosyal toplantılar için çifte görev yapıyor veya dünyanın sonundaki pick-up oyunları için tenis kortu veya yarı basketbol sahası olarak bile çalışıyor. Underdecks, hidrolik kaldırma sistemine sahip hava geçirmez çift hangar, her iki uçağı da elementlerden korur.

Tasarımcılar, helidek ve aynalık gibi çok görevli alanlara odaklandılar. Teknenin arkası sadece büyük bir yüzme platformu değil, aynı zamanda üst katta salonu bulunan açık bir bar alanına da sahip.

İçeride, 105 tamamen konforla ilgilidir. Tasarımcılar, kardeşliklerine uygun olarak, dışarıda bir pruva güvertesine sahip bir ileri Gözlem Salonu dahil ettiler, ancak 1,324 fit kare büyüklüğünde, böylece gruplar dalış veya helikopter kayağından sonra akşamları olağanüstü manzaraların tadını çıkarmak için bir araya gelebildiler. Her tarafı pencerelerle çevrili açık düzen, bir bar ve multimedya merkezine sahiptir. 3.000 metrekarelik kapalı spa, katlanabilir teraslı spor salonu, jakuzi, buhar odası, masaj alanı, kuaför ve güzellik salonu ile tam özellikli. 26 fit uzunluğundaki kapalı havuzu ısıtmalıdır.
Hibrit dizel-elektrikli tahrik bölmeleri, emisyonları en aza indirecek şekilde tasarlanmıştır.
SeaXplorer tasarım müdürü Enrique Tintore, “SeaXplorer 105 tam gelişmiş bir tasarım” diyor. “Ancak, müşteri özelleştirmesinin kapsamı çok büyük – bu, tasarım süreci boyunca teklifimizin önemli bir parçası.”

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »