HomeCelebrities Villas2021 Oscarları TV'de ve Çevrimiçi Nasıl İzlenir?

2021 Oscarları TV’de ve Çevrimiçi Nasıl İzlenir?

Kim aday gösterilir?

Bu yıl ödüller için birkaç yıldız var. Başrolde En İyi Kadın Oyuncu adayları Viola Davis ( Ma Rainey’s Black Bottom ), Andra Day ( The United States vs. Billie Holiday ), Vanessa Kirby ( Pieces of a Woman ), Frances McDormand ( Nomadland ) ve Carey Mulligan ( Promising Young) kadın ). Viola, daha önce 2017’de Fences için yardımcı aktris için Oscar kazanırken , Frances , Missouri, Three Billboards Outside Ebbing, 1997’de ise Fargo için yardımcı aktris olarak 2018’de baş aktris ödülünü kazandı .

Beyler için, Başrolde En İyi Erkek Oyuncu dalında aday gösterilenler Riz Ahmed ( Ses of Metal ), Chadwick Boseman ( Ma Rainey’s Black Bottom ), Anthony Hopkins ( The Father ), Gary Oldman ( Mank ) ve Steven Yeun ( Minari ).

Kategorinin favorilerinden biri, ağustos ayında kolon kanserinden ölen ancak ölümünden sonra ilk Oscar adaylığını kazanan merhum Chadwick. Kara Panter şap de son aylarda bir lider Rolü Erkek Oyuncu tarafından, bir Drama Erkek Oyuncu eve Uzun Metrajlı Filmde ve İyi Performans SAG Ödülü En İyi Erkek Oyuncu NAACP Image Ödülü En İyi Performans dalında Altın Küre aldı.

2021 Oscar adaylarının tam listesine bakın.

Kimin şahsen orada olması bekleniyor?

2020 Emmy Ödülleri ve 2021 Altın Küre gibi önceki ödül gösterilerinde birkaç ev içi kabul konuşması görmüş olsa da, katılımcıların çoğu şahsen görünebilir.

Mart ayında, yapımcılar adaylara e-posta ile Zoom’a izin verilmeyeceğini ve tüm görünümlerin törende şahsen olması gerektiğini söyledi. Ancak, The Hollywood Reporter’a göre, Akademi politika için eleştirilerle karşı karşıya kaldıktan sonra, organizatörler gereksinimleri gevşeteceklerini belirttiler .

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »