HomeTourism1Mayıs bayramı için Aeroflot, %35'lik büyük indirimle uçak bileti satışını başlattı

1Mayıs bayramı için Aeroflot, %35’lik büyük indirimle uçak bileti satışını başlattı

Ulusal taşıyıcı Aeroflot, web sitesinde Rusya’da bir sonraki uçak bileti satışını duyurdu. Bu bilgilere göre Rusya destinasyonlarına uçak bileti satışının 12 Nisan’a kadar yapılması planlanıyor. Aeroflot, “Promosyon döneminde ortalama indirim %30-35 olacak” dedi.

Detaylar aşağıdaki gibidir: Kampanya, Moskova / St. Petersburg / Krasnoyarsk / Vladivostok / Habarovsk ve Rusya şehirleri arasındaki direkt uçuşlar için geçerlidir. Ayrıca, Aeroflot’a göre tarifeler, Rusya Federasyonu şehirleri arasında Moskova / St. Petersburg / Krasnoyarsk / Vladivostok / Habarovsk üzerinden transit trafik oluşturmak için birleştirildi.

Aynı zamanda, ayrı bir dipnotta, ulusal taşıyıcı, “kampanya süresince Rusya’nın güney şehirlerine uçuşlarla ilgili kısıtlamaların kaldırılması durumunda, Aeroflot derhal ulaşım sağlamak için özel koşullar sunmaya hazır olacaktır. bu yollarda.” Şu anda sadece Sochi ve Mineralnye Vody havaalanlarının “tatil” havaalanlarından açık olduğunu hatırlayın. Simferopol ve Rusya’nın güneyindeki diğer şehirlerdeki hava limanları kapalı.

“Bagajlı (Optimum) ve bagajsız (Hafif) Ekonomi sınıfı ücretleri kampanyaya katılmaktadır. Uçuşun 28 Nisan – 31 Mayıs 2022 tarihleri ​​arasında Aeroflot’un kendi uçuşlarında ve Rossiya ve Aurora havayollarının SU kodu altında gerçekleştirdiği uçuşlarında tamamlanması gerekiyor.”

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »