HomeTourism17 yaşındaki tatilci otel personelinin gözlerini oydu

17 yaşındaki tatilci otel personelinin gözlerini oydu

Feci olay! 17 yaşındaki tatilci otel çalışanının gözlerini oydu

Tarragona kentinde dün bir 17 yaşındaki bir çocuk tutuklandı saldıranların bir otel görevlisine ve , soruşturmaya kaynaklara göre, hem Gazetesi La Vanguardia tarafından detaylı gözlerini parçaladı.

Olay, gece yarısından sonra meydana gelen Estival El Dorado otelde, Mont-roig ve Miami Platja’daki dan Reus ayıran sınırı yakınındaki plajda önünde bulunan dört yıldızlı bir tesistir. Minör ailesiyle kaldığını, , annesini ve turistik kurulması bir 62 yaşındaki bir işçi saldırdı.

İspanya’nın Costa Dorada kentinde bulunan 4 yıldızlı otelde meydana gelen olayla ilgili yerel basında yer alan haberlere göre 62 yaşındaki otel çalışanı, gencin korkunç saldırısının ardından Tarragona’daki Joan XXIII Hastanesi’ne kaldırıldı, durumunun ciddi olduğu belirtildi. Otel çalışanının gözlerinde oluşan yaraların yanı sıra, defalarca tekmelendiği, yumruklandığı ve yerde sürüklendiği için yüzünde ve vücudunda da yaralar olduğu öğrenildi. Yetkililer cinayete teşebbüs şüphesiyle göz altına alınan gencin psikotik bir dönem geçirmiş olabileceğini, geçtiğimiz yıllarda da olaylara karıştığını belirtti.

Otelden henüz resmi bir açıklama yapılmadığı belirtildi.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »