HomeCelebrities VillasÜnlü çiftlerin ilk ve son halleri

Ünlü çiftlerin ilk ve son halleri

Bazı Hollywood ilişkileri, çeşitli tabloid sayfalarındaki mürekkep kurumadan başlar ve biter. Ancak, önümüzdeki her on yılı kucaklayan ilişkilere sahip bazı muhabbet kuşları var. İlk çıkış fotoğraflarını daha yakın tarihli fotoğraflarla karşılaştırdığımızda, bazı çiftlerin ne kadar değişip aynı kaldığını görebiliriz.

Burada,  Bright Side’da ünlü çiftler için bir “nasıl başladı ve nasıl gidiyor” yarışması düzenlemeye karar verdik ve hem geçmişten anlık geri dönüşler hem de geleceğe yönelik ilişki hedeflerimizi veren bazı fotoğraflar bulduk. Solmaz aşka bizimle birlikte şahit olmanızı çok isteriz.

1. Victoria ve David Beckham

15 Ünlü Çift İlk Çıkış Yaptıklarında Bugün Nasıl Göründü?
Victoria ve David Beckham, 1998’de bir basın toplantısında büyük açıklamalarını yapmadan önce bir yıldır çıkıyorlardı  . Romantizmleri muhtemelen tarih kitaplarına kaydedilmeye değer ve mutlu evlilikleri 20  yılı aşkın bir süredir devam ediyor.

 

2. Kate Middleton ve Prens William

Nisan 2021’de Kate Middleton ve Prens William 10  yıllık evliliklerini kutladı. Tahtın varisi ile Cambridge Düşesi arasındaki ilişki, gazeteciler ve kraliyet gözlemcileri tarafından her zaman yakından takip edilmiştir. Bu tanıtım, başka herhangi bir ilişki için son derece zor olabilirdi, ancak görünüşe göre birbirlerine yaslanarak ve mümkün olduğunca özel yaşamaya çalışarak kamuoyu baskısı ile başa çıkmada başarılı olmuşlar.

3. Kurt Russell ve Goldie Hawn

Bu çift, 1966’da ilk tanıştıkları ve 1983’te çıkmaya başladıklarından beri güçleniyor  . İkili hiç evlenmedi, ancak sayısız röportajda birlikte mutlu olduklarını ve resmi düğünü pek umursamadıklarını itiraf ettiler. prosedürler.

4. Blake Lively ve Ryan Reynolds

15 Ünlü Çift İlk Çıkış Yaptıklarında Bugün Nasıl Göründü?
Blake ve Ryan’ın aşk hikayesi  2010 yılında  Green Lantern setinde başladı . Aynı yılın Temmuz ayında, ilk kez halk önünde birlikte göründüler ve hayranlar arasında büyük bir heyecan yarattılar. O sırada ikisi de başka insanlarla çıkıyordu. Eylül 2012’de çift Güney Carolina’da gizlice evlendi ve o zamandan beri aileleri daha da büyüdü ve güçlendi.

5. Meryl Streep ve Don Gummer

15 Ünlü Çift İlk Çıkış Yaptıklarında Bugün Nasıl Göründü?
Don Gummer, 40 yılı aşkın süredir Meryl Streep’in yanında yer almaktadır . İlk kez 1978’de, Streep akciğer kanserinden ölen erkek arkadaşı John Cazale’nin yasını tutarken tanıştılar . Daha sonra, aynı yıl, çift, ebeveynlerinin evinin bahçesinde evlendi ve o zamandan beri hiç ayrılmadılar.

 

6. Gwen Stefani ve Blake Shelton

15 Ünlü Çift İlk Çıkış Yaptıklarında Bugün Nasıl Göründü?
Çift ilk olarak 2014 yılında The Voice dizisinin setinde tanışmıştı . 2015 yılında aşkları resmen başladı , ancak birçok kişiye garip bir çift gibi göründüler. Sadece romantik değil, aynı zamanda müzikal ortaklar oldular ve hatta  “Go Ahead and Break My Heart” adlı bir şarkı kaydettiler. Temmuz 2021’de nihayet evlenerek ilişkilerini resmileştirdiler ve aileleri oldukça büyük ve Gwen’in önceki evliliğinden 3  oğlu var ve hepsi mutlu ve birlikte hayattan zevk alıyor gibi görünüyorlar.

7. Sarah Michelle Gellar ve Freddie Prinze Jr.

Hayat ve kader bize oyunlar oynayabilir ve bazen tahmin edilemez olabilir, ancak herkesin güvenebileceği bir şey Freddie Prinze Jr. ve Sarah Michelle Gellar’ın aşkıdır. Aşk hikayeleri  1997 yılında Geçen Yaz Ne Yaptığını Biliyorum  setinde  başladı. 2002’de evlendiler  ve o zamandan beri geleneksel aile değerlerine değer veren ve ilk görüşte gerçek aşka inanan insanlara örnek oldular.

 

8. Salma Hayek ve François-Henri Pinault

15 Ünlü Çift İlk Çıkış Yaptıklarında Bugün Nasıl Göründü?

Aktris Salma Hayek ve büyük bir moda evinin CEO’su Pinault, 2009’dan beri evliler . Salma’nın hayranları, Pinault ile serveti ve statüsü nedeniyle evlendiğini düşünürdü , ancak ondan etkilenmeden önce sayısız röportajda itiraf ettiği gibi, kim olduğunu veya ne kadar parası olduğunu bilmiyordu. Ortak bir kızları var ve evliliklerinin ikisini de daha iyi insanlar yaptığını söylemekten asla bıkmıyorlar.

9. Justin ve Hailey Bieber

15 Ünlü Çift İlk Çıkış Yaptıklarında Bugün Nasıl Göründü?
Justin ve Hailey 2018’den beri evliler ve ilk tanışmaları oldukça garipti çünkü Hailey, Justin’le tanıştırıldığında neredeyse gülümsemedi bile. Aralarında biraz yaş farkı var ve geçmişte ayrılıp tekrar bir araya geldikleri için ilişkileri her zaman istikrarlı olmadı. Ama şimdi mutlu bir şekilde evliler ve Justin, daha iyi olan yarısına olan sevgisini mümkün olan herhangi bir tarz ve şekilde ifade etmekten asla bıkmıyor ve hayranlara sevginin ve bağlılığın ne olduğuna dair iyi bir örnek gösteriyor.

10. Cindy Crawford ve Rande Gerber

Bir süper model ile gece hayatı endüstrisi patronu arasındaki 23 yaşındaki bu ilişki, Cindy hala ilk kocası Richard Gere ile evliyken başladı. Çift ilk olarak Cindy’nin menajerinin düğününde tanışmış ve burada Rande’nin kız arkadaşı ve Cindy’nin kocasıyla davet edilmişler ama Cindy oraya yalnız gelmiştir. İlk görüşte birbirlerinden hoşlandılar, ancak Cindy ancak Richard Gere’den ayrıldıktan sonra Rande ile çıkmaya başladı. Bugün evlilikleri  2  çocukla taçlanıyor ve karşılıklı saygı ve desteğe dayanıyor.

11. Pierce Brosnan ve Keely Shaye Smith

15 Ünlü Çift İlk Çıkış Yaptıklarında Bugün Nasıl Göründü?

Pierce Brosnan, birçok kadın için yalnızca eski James Bond ve erkeklik sembolü değil, aynı zamanda karısı Keely ile birlikte sadık bir koca ve babadır. İkisi tesadüfen 1994 yılında tanıştıklarından beri birlikteler  . Pierce,  karısının dünyadaki en düzgün kadın olduğundan emindir ve Keely sık sık kocasının zarif bir şekilde yaşlanan yakışıklı bir adam olduğunu söyler .

12. Ellen DeGeneres ve Portia de Rossi

Bu çift olası tüm engelleri aşmayı başardı ve Ağustos 2008’de evlendi . 2000 yılında tanıştılar, ancak ilişkileri ancak 2004’te başladı ve bu, de Rossi’ye eşcinsel olarak ortaya çıkması için gerekli tüm güveni verdi. Röportajlarında çift, her şeyden önce ilişkilerinde arkadaş olduklarını tekrarlamaktan asla bıkmıyor, bu da birbirlerinin yanında durmak ve birlikte güzel şeyler yapmak anlamına geliyor, örneğin terk edilmiş köpek yavrularını kurtarmak ya da  zehirli iş ilişkilerinde birbirlerine yardım etmek gibi.

13. Beyonce ve Jay-Z

15 Ünlü Çift İlk Çıkış Yaptıklarında Bugün Nasıl Göründü?
15 Ünlü Çift İlk Çıkış Yaptıklarında Bugün Nasıl Göründü?

Bu çift, dünyanın en tanınmış ikililerinden biri olarak kabul edilir. 2020 de tanışıp  2001’de çıkmaya başladılar. 2008’deki gizli düğünleri, hala kaya gibi sağlam bir ailenin başlangıcı oldu. Birlikte 3 çocukları var ve evlilikleri yıllar içinde güçlü kalmaya devam etti.

14. Chrissy Teigen ve John Efsanesi

15 Ünlü Çift İlk Çıkış Yaptıklarında Bugün Nasıl Göründü?
Çift ilk olarak  2006’da Stereo  adlı şarkının müzik videosu setinde tanıştı . Chrissy’nin röportajlarında sık sık söylediği gibi, evlilik hiçbir zaman hedefi olmadı, sadece John’un tüm resmi olmayan erkeği olduğunu hissetti. 2013 yılında evlendiler ve daha sonra aileye 2 çocuğu ağırlayarak birlikteliklerini daha da güçlendirdiler. Efsane, ilişkilerinin kalesindeki kilit taşının Chrissy’nin sahip olduğu gerçek mizah anlayışı olduğunu iddia ediyor. Röportajlarında “Beni her zaman güldürüyor” diyor.

 

15. Will Smith ve Jada Pinkett Smith

15 Ünlü Çift İlk Çıkış Yaptıklarında Bugün Nasıl Göründü?

Hollywood’un en ikonik çiftlerinden biri 2020’de yirmi üçüncü yıldönümlerini kutladı  . Evlilikleri dram ve yanlış anlamalarla doluydu, ancak ayrılık ve ilişki söylentileri de dahil olmak üzere ailelerindeki tüm fırtınaları atlatmayı başardılar . Evliliklerinin en zor zamanlarını hata yapmaktan korkmadıkları için atlattığını söyleyen Will , artık birbirlerine koşulsuz sevgi beslediklerini de sözlerine ekledi.

Fotoğraflardan hangisi size en büyük sürpriz oldu? Hangi çiftin nihai ilişki hedefleri olduğunu düşünüyorsunuz?

 

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »