HomeHygienicTürkiye İlk Macerasına Atılıyor

Türkiye İlk Macerasına Atılıyor

Macera turizmi için en çok tercih edilen ülkelerin başında gelen Türkiye’de 2018 yılı içerisindeki haber başlıkları incelendiğinde, turizm ile ilgili 250 binin üzerinde haber yansıması tespit edilirken, macera turizminin bin 176 haberle konuşulduğu tespit.

Rakamlar bu kadar yüksek olunca Türkiye’nin ilk macera turizmi fuarını gerçekleştirmek için Tureks Uluslararası Fuarcılık kolları sıvadı. Çok sayıda ziyaretçinin beklendiği, katılımcıları için büyük değer yaratan ve önemli iş birliklerine zemin hazırlayan Tureks Uluslararası Fuarcılık tarafından İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek “Macera Turizmi ve Sporları Adventure Turkey’’ fuarı meraklıları tarafından heyecanla bekleniyor.

2018 yılı turizm açısından yüzleri güldürürken, şimdi de bu tür fuar etkinlikleri ile yaşanan hareketlilik ve kazancın ülkeye olumlu anlamda yansıdığı görülüyor.

Tureks Fuarcılık Genel Müdürü Nergis Aslan ‘’Özellikle son zamanlarda macera turizmine karşı insanların artan istekleri “Macera Turizmi ve Sporları Adventure Turkey’’ fuarını bizim için daha özel kılıyor,yönetim kadromuz ve çalışanlarımızla birlikte fuarın çok verimli ve etkili olacağına inanıyoruz’’dedi.Uluslararası katılımın da son derece yoğun olacağı fuarda katılımcı ve ziyaretçileri eğlenceli aktiveteler bekliyor.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »