HomeCelebrities VillasRus güzellik yarışması finalistlerinin korkunç kaderi

Rus güzellik yarışması finalistlerinin korkunç kaderi

Talihsiz bir tanrıça bağımlılıktan acı çekti ve bir diğeri bir mafya tetikçisiyle çıktı.
1. Svetlana Kotova, Miss Russia 1996, finalist: Öldürüldü

Polis aylardır onu arıyordu. Sonunda, Mayıs 1997’de Yunanistan’ın Atina kenti yakınlarında ceset parçalarıyla dolu bir bavul bulundu. Hikaye 1996’da başladı.

Svetlana Kotova, 1996’da Rusya’nın ülke çapındaki güzellik yarışmasının tacını ele geçiremese de, ünlü bir finalist oldu. Kariyeri başladı ve Moskova’nın en iyi modelleme ajansı RED STARS ile anlaştı.

Aralık 1996’da Moskova’nın gece kulüplerinden birinde olağanüstü bir adamla tanıştı. O şövalye, kibar ve zengindi. Birkaç gün içinde, 22 yaşındaki güzellik kraliçesi, Rusya’nın en kötü şöhretli mafya tetikçisi olan Alexander Solonik’e karşı güçlü duygular beslemeye başladı. anavatanına geziler”.

Ocak 1997’de Kotova, KIRMIZI YILDIZ’dan Yunanistan’daki yeni sevgilisini ziyaret etmek için bir haftalık bir tatile çıktı, burada tetikçi son derece pahalı bir villa kiraladı ve lüks içinde yaşadı.

Kotova, ilk kez yurt dışına her gün ailesiyle iletişime geçmişti, ancak 31 Ocak’ta değil, tetikçinin eski ‘meslektaşı’ Sasha Soldat çifti soymak için Solonik’in villasında ziyaret ettiğinde. onun arkadaşı. Kotova tanık olarak elendi. Parçalanmış cesedi dört ay sonra Atina yakınlarında bir bavulun içinde bulundu.

2. Alexandra Petrova, Miss Russia 1996, kazanan: Öldürüldü

Henüz 16 yaşındayken Rusya’nın en güzel kadını unvanını aldı. Talihsiz finalist Svetlana Kotova’ya karşı taç için yarışan Petrova, zafer ve şöhretin yanı sıra laneti de ele geçirdi.

Sadece birkaç yıl içinde, Petrova mankenlik işinde hızla yükseldi, ancak aşkını bulamadı. 35 yaşındaki Konstantin Chuvilin ile memleketi Cheboksary’de tanıştığında her şey değişti. Adam kulaklarına kadar iş yapıyordu, şehirdeki yerel pazar alanlarını ‘kontrol eden’ müreffeh bir girişimciydi. Bazıları Chuvilin’i, kârlarını yasal işlere yeniden yatıran bir suç çetesinin etkili bir üyesi olarak tanımlıyor.

Her durumda, Chuvilin, Cheboksary’deki bir apartman kompleksinin merdivenlerinde çifti ve diğer iki iş adamını bekleyen bir katilin ana hedefiydi.

Petrova’ya bir kurşun isabet etti. 19 yaşındaki Rusya Güzeli, 18 Eylül’de yirminci doğum gününden sadece iki gün önce hastaneye giderken yolda öldü.

3. Anastasia Popova [kadının isteği üzerine adı değiştirildi], Rusya Güzeli 1998, kazanan: Tutuklandı

Popova [kadının isteği üzerine adı değişti] 1998’de 27 yaşındayken Rusya’nın en güzel kadını olarak taç giydi. Büyük zaferinin hemen ardından Popova Hawaii’deki Kainat Güzeli güzellik yarışmasında ilk 10 finalist arasına girdi.

Bir ev sahibi ona Rusya’nın ne olduğunu sorduğunda nazlı sarışın güzel, “Genç neslin insanları arasında hiçbir fark yok çünkü hepsi aynı şeylerden hoşlanıyorlar, dışarı çıkmayı seviyorlar, kulüplere gitmeyi seviyorlar, aynı şeylerden hoşlanıyorlar” dedi. ve Gana’nın ortak noktası vardı.

Belki de Popova bu şeyleri çok seviyordu. Güzellik kraliçesi bir Amerikan modelleme ajansıyla sözleşme imzaladı ve ABD’ye taşındı. Uyuşturucuyla ilgili sorunları kısa süre sonra başladı ve Popova , reçete bildirimlerini çalmak, küçük hırsızlık ve tıpta uzmanlaşmış bir tıp kurumunda bir hasta arkadaşına saldırmaktan defalarca tutuklandı. bağımlılıkla mücadele.

Popova en son 2011’de tutuklandı ve rehabilitasyondan sonra 2013’te serbest bırakıldı.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »