HomeCelebrities VillasRus Cezaevlerinde çalışan 12 kadın, güzellik yarışmasına katılıyor

Rus Cezaevlerinde çalışan 12 kadın, güzellik yarışmasına katılıyor

Cezaevlerinde çalışan 12 kadın ‘Bayan Ceza Sistemi’ unvanı için yarışıyor.
“Adım Anastasia. Anastas erkek adından türediğini söylüyorlar. Belki de bu yüzden her zaman erkek mesleklerine ilgi duydum” diyor Anastasia Okolelova profilinde. Federal Ceza Servisi’nin (FSIN) kadın çalışanları arasında tüm Rusya güzellik yarışmasının 12 finalistinden biri.

Finalistler, bölgelerindeki yerel yarışmalarda kazanan yaklaşık 100 yarışmacı arasından seçildi.

1. Anastasia Okolelova


Yarışmacılar, iş üniformaları ve gece kıyafetleriyle fotoğraf çekimine ek olarak, dans ettikleri, şiir okudukları, bölgeleri hakkında konuştukları ve mesleklerini tanıttıkları ve izleyicileri ceza alanında bir iş seçmeye teşvik etmeye çalıştıkları dört videoda görünmek zorunda kaldılar. sistem.

Anastasia bir videoda, “Bir film yıldızınınki gibi bir vücuda sahip olmak istiyorsanız, ceza servisinde bize katılın, orada sıkı çalışmanızı sağlarlar” diyor Anastasia, ardından ceza servisi çalışanlarının dışarıda birden fazla ağız kavgası yaptığını gösteriyor. .

‘Bayan Ceza İnfaz Kurumu’ FSIN web sitesinde halk oylamasıyla seçilecektir . Bu arada, başlık için yarışan başka kimlere bakın:

2. Yekaterina Vasilyeva


3. Diana Sat


4. Yulia Osokina


5. Yana Kondrashyova

6. Darya Stroganova


7. İndira Farsça


8. Valeria Agoyan


9. Veronika Shved


10. Tatyana Gritsayenko


11. Veronika Unzhakova


12. Darya Taraseviç

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »