HomeIdeasGenç bir kamyoncu onun çalışmalarını anlattı

Genç bir kamyoncu onun çalışmalarını anlattı

Genç bir kamyoncu onun çalışmalarını anlattı
Genel olarak kabul edilen çerçevenin ötesine geçmekten ve kalbinin söylediği gibi yapmaktan korkmayan bazı kadınlar var, toplumu uyarıyor ve birçok şaşırtıcı soru ortaya çıkarsa bile. Nizhny Novgorod’dan bir kamyoncu olan Ekaterina Mironova, sadece böyle bir kadın. Röportajlardan birinde yaptığı çalışmaları, 20 tonluk bir kamyonu ve yoldaki tehlikeleri anlattı …
28 yaşındaki genç ve güzel Katya asla “kadın” demek için dilini yükseltmeyecek. O kadın. Gerçek, kadınsı, güzel. Bununla birlikte, kızın mesleği hiç kadın değildir, çünkü çok tonlu bir kamyonun sürücüsü, yanan gözleri olan bir kamyon şoförü ve samimi bir çalışma arzusu.
Genç yaşlardan itibaren kız araba kullanmaya takıntılıydı. 17 yaşında Katya zaten hukuk okuyor ve kendi arabasını hayal ediyordu. Şoför ailesinin babasının olmasına rağmen, ailede asla kendine ait bir araba olmadı. Komşular almak ve yazlık veya atmak merkezinde getirmek istemek zorunda kaldı. Otobüsler iyi gitmedi.
Yollarda sürüş kültürüne gelince, Katya, Moskova’dan ne kadar uzak olursa, kendini o kadar çok gösterir. Ancak Moskova Çevre Yolu, herkesin birbirini kestiği ve sonsuza dek kornaladığı bir kasvettir. Katy’nin en uzun yolu 7200 km idi. Burası Moskova – Novosibirsk – Moskova.
Kamyoncuların mesleğinde ve diğer herhangi bir meslekte birçok incelik vardır, ancak dünya iyi insanlar olmadan değildir ve çoğu kamyoncu Katya’ya, çarkın yerine, bir kamyonu değiştirir. Yerli kızlar hala Katya’nın bu kadar zor, kadın olmayan bir iş seçtiğini kabul edemiyorlar, ancak kız için ofiste çalışmak tahammül edilemez sıkı bir emek haline geldi.
Kızın kişisel yaşamına gelince, evli. Kocası mesleğin ekonomisti ve ofiste çalışıyor. Bazen Katya’nın çalışması üzerine isyanlar düzenler, ama sonunda çift her zaman bir anlaşmaya varır. Katya, er ya da geç mesleğini terk etmek zorunda olduğunu kabul ediyor, çünkü gerçekten çocuk istiyor ve bir gün doğum iznine gidecek. Gerçekte, kamyoncular genellikle küçük çocukları uçuşlara alıp onlarla birlikte çalışırlar, ancak Katya bu durumda ne yapacağını henüz düşünmemiştir.
Katya’nın büyük bir rüyası var. Kendi işini organize etmek istiyor: bir kamyon satın almak, tedarikçilerle doğrudan sözleşmeler yapmak ve Rusya’yı dolaşmak, para kazanmak. Kız, sevilen rüyaya ulaşmak için tüm gücünü bırakmaya hazır, ancak şimdilik sadece yolculuğuna devam ediyor, çünkü herkesin kendine ait!

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »