HomeCelebrities VillasDÜNYANIN EN ATEŞLİ 15 MİLYARDERİ

DÜNYANIN EN ATEŞLİ 15 MİLYARDERİ

Mesleklerinde etkileyici sonuçlar elde etmiş birçok kadın var. Ve adil cinsiyetin bu temsilcilerinin sadece olağanüstü bir zihni değil, aynı zamanda güzelliği de var.

15. Marie Besnier-Buvaleau

2000 yılında Marie, dünya çapında süt ürünleri üreten ve dağıtan “Lactalis” şirketini devraldı. 34 yaşındaki Fransız kadın, işi kardeşleriyle birlikte yürütüyor ve tahmini 2,5 milyar dolar değerinde. Aynı zamanda, Besnier-Buvaleau bir film yıldızı veya modelle kolayca karıştırılır.

14. Tamara Ecclestone

Tamara, birçok kişi tarafından sadece bir model olarak değil, aynı zamanda Formula 1’in sahibi İngiliz milyarder Bernie Ecclestone’un kızı olarak da bilinir. Ecclestone servetini artırmaya karar verdi ve kız kardeşiyle birlikte bir televizyon yapım şirketi kurdu.

13. Perenna Kay

Perenna 24 yaşında milyarder oldu. Gayrimenkul satarak servet kazanan girişimci bir ailenin çocuğu olarak Hong Kong’da doğdu. Kız, ebeveynlerinin ayak izlerini takip etti: şu anda Logan Property Holdings’in hisselerinin% 85’ine sahip ve bu şirketin direktörlüğünü yürütüyor. Kay’in servetinin 1,3 milyar dolar olduğu tahmin ediliyor.

12. Charlotte Casiraghi

Charlotte bir Hollywood divası gibi görünüyor, ama aslında gazetecilik ve ticaretle uğraşıyor. Casiraghi, bir işadamı ve Monako prensesi ailesinde doğdu, bu ona sadece anlatılmamış zenginlik değil, aynı zamanda bir cüce prensliğin tahtını alma fırsatı da verdi.

11. Sarah Blakely

Bu Amerikalı milyarder kırk yaşın üzerinde ama yine de güzel. Dünyanın en güçlü kadınlarından biri olan Sarah Blakely, zengin akrabaları olmadan tek başına başarıya ulaştı. Sarah, Spanx taytını icat etti ve patentini aldı ve ardından cirosu 1 milyar dolar olarak tahmin edilen bütün bir şirket kurdu.

10. Julia Louis-Dreyfus

Julia, Louis Dreyfus Group’un sahibi olan işadamı Gerard Louis-Dreyfus’un ailesinde doğdu. Kadın oyunculuk mesleğini kendisi için seçti ve komedi televizyon dizisi Seinfeld, Old Christine’s New Adventures ve Veep’te kilit roller oynayarak ün kazanmayı başardı. 2006 yılında babasından önemli miktarda sermaye devraldı, servetinin şu anda 3.4 milyar dolar olduğu tahmin ediliyor.

9. Anna Anisimova

Anna Anisimova’ya Rus Paris Hilton deniyor, ancak hala daha fazla parası var. Coalco’nun sahibi ve kişisel serveti 3,6 milyar olarak tahmin edilen Gazmetall’in ortak sahibi Vasily Anisimov’un kızı, önce kız New York’ta gayrimenkulle uğraştı ve ardından Los Angeles’ta oyunculuk okuluna girdi.

8. Aerin Lauder

Estée Lauder kozmetik ve parfüm şirketinin kurucusu Estée Lauder’ı herkes duymuştur. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, torunu aile işine katıldı. Aerin şu anda şirketin 1 milyar dolar değerinde 16 milyon hissesine sahip. Ve Lauder bir bankacıyla evli.

7. Vanisha Mittal

 

Vanisha, dünyanın en büyük çelik grubu Mittal Steel Company NV’nin sahibi ve Arcelor Mittal’in ortak sahibi Lakshmi Mittal’in kızıdır. Babası 16.4 milyar dolarlık servetiyle en zengin Hintli. Dünya Vanisha’yı 2004 yılında lüks düğünü sayesinde öğrendi.

6. Dylan Lauren

Amerikalı tasarımcı Ralph Lauren’in kızı boş durmuyor. Dylan, babasının servetine rağmen New York’ta dünyanın en büyük şekerleme mağazasını açtı. Şık, güzel ve zengin Lauren başarıya mahkumdur.

5. Holly Branson

Richard Branson’ın kızı Holly, Londra hastanesinde çocuk doktoru olarak çalışıyor. Kız ayrıca, çeşitli profillerden yaklaşık 400 şirket içeren babasının Virgin Group şirketinde yer almayı da başarıyor. Richard’ın servetinin 5 milyar dolar olarak tahmin edildiğini belirtmekte fayda var.

4 Georgina Bloomberg

Politikacı ve milyarder Michael Bloomberg’in kızı, hayırsever projelerin yanı sıra binicilik sporlarıyla ilgileniyor. Sermayesi 18 milyar dolar.

3. Amanda Hurst

Amerikalı sosyetik, aktivist, model ve editör Amanda Hearst birçok mesleği denedi, ancak yine de Hearst Corporation medya imparatorluğunun varisi olmaya devam ediyor. Hesabında 9 milyar dolar var.

2. Josie Ho

Ünlü Çinli aktris ve şarkıcı Josie Ho, Macau’nun en zengin sakini olarak kabul edilen kumar kuruluşları ağının sahibi olan Stanley Ho’nun çocuğu olarak Hong Kong’da doğdu. Josie, kendi yeteneğinin ve babasının yardımıyla 2 milyar dolar biriktirdi.

1. Ivanka Trump

45. ABD Başkanı Donald Trump’ın kızı, dünyanın en güzel ve seksi milyarderlerinden biri olarak kabul ediliyor. Onun varlığı Beyaz Saray’ı nasıl da süslüyor! Ivanka kariyerine mankenlikle başladı, ardından emlak ve kendi giyim ve mücevher markasına geçti ve Mart 2017’nin sonunda ücretsiz olarak babasının asistanı oldu.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »