HomeTourismOteldeki hamam böceği kulağına girince şoka giren turist sağır oldu

Oteldeki hamam böceği kulağına girince şoka giren turist sağır oldu

Yaralı bir turist, Güney Carolina’da bir otele “acı verici ve geri dönüşü olmayan yaralanmalar” nedeniyle dava açtı. Bunun nedeni, bir turistin uykusunda kulağına sürünen ve sonunda onu duyma yetisinden mahrum bırakan bir hamamböceğiydi.

The Independent’a göre, olay Myrtle Beach’teki Sands Ocean Club Resort’ta meydana geldi. Yaralı turist Amerikalı Todd Vansikl, kulağında şiddetli ağrıyla uyandığını söyledi. Görünüşe göre, bir hamamböceği turistin kulağına süründü. Sonuç olarak, “büyük tıbbi faturalar ödemek” zorunda kaldı, ancak turist sonunda işitme duyusunu kaybetti.

Ayrıca mağdura göre tedavi sırasında maaşını da kaybetmiş. Ve işitme kaybı nedeniyle, “eskiden olduğu gibi görevlerini yerine getiremez”. Bunun üzerine şoka giren turist otele dava açtı. Sands Ocean Club Resort’u “misafirlere ihmalkar davranmakla” suçluyor ve odanın sadece hamamböceği için kontrol edilmediğini, aynı zamanda temiz tutulmadığını da iddia ediyor.

Sağlıklı bir yaşam tarzını önemseyenler için şunu okumanızı öneririz: “Dr. Kovalkov günde üç öğünü eleştirdi.”

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »