HomeTourismKore'de Gyeongpo Skybay Hotele özel tanıtım

Kore’de Gyeongpo Skybay Hotele özel tanıtım

Yaz tatili için yüzme havuzu olmazsa olmaz! HotelsCombine 4 popüler yurt içi seyahat destinasyonu öneriyor

Son zamanlarda gün ortası sıcaklığı 35 dereceyi aştı ve sıcaklık artıyor. Tam teşekküllü tatil sezonunun ardından, çoğu, sıcaktan kaçabilecekleri yerler aramakla meşgul. Yoğun günlük yaşamları ve yüksek talep fiyatları nedeniyle birçok insan, uzun mesafeli bir tatile çıkmanın pratik zorlukları nedeniyle en yakın ülkede tatilin tadını çıkarmak için bir yer arıyor.

Hotel Combine arama verilerine göre Seoul, Busan, Jeju, Gangneung, Incheon ve Sokcho, bu yıl 1 Haziran – 1 Temmuz arasında en çok arama hacmi kaydeden yerel şehirler oldu. Gangwon-do, toplam beş bölge, Gangneung, Sokcho, Pyeongchang, Yangyang ve Jeongseon, ilk 20 şehirde yer alıyor ve Gangwon-do popüler olmaya devam ediyor.

Özellikle, Gangneung, geçen yılın aynı dönemine kıyasla arama hacminde% 75 artışla Kore’de temsili bir turizm merkezi olduğunu kanıtladı. Bunun nedeni, Seul-Gangneung KTX ve Seul Yangyang Otoyolu’nun açılması gibi erişilebilirliği artıran faktörlerin yanı sıra son Kış Olimpiyatları’nın ev sahipliğinde açılan çeşitli yeni otellerden kaynaklanıyor.

Küresel bir otel arama motoru olan HotelsCombine, popüler yurt içi seyahat destinasyonları arasındaki ısıyı uçurmak için yüzme havuzlu otelleri tanıttı.

Paradise Hotel Busan

Haeundae’de bulunan Paradise Hotel Busan, bu yaz Busan’ın en sevilen otellerinden biri olarak kabul edildi. Sakin ve modern bir odadan güzel Haeundae denizinin ve hareketli Busan şehir merkezinin tadını çıkarabileceğiniz için turistler arasında popülerlik kazanıyor. Bu otel, Haeundae denizine bakarken canlandırıcı bir tatilin tadını çıkarabileceğiniz bir okyanus spa alanına sahiptir. Haeundae’nin Sonsuzluk Havuzu ve Sonsuzluk Spa, bol kaplıca suyundan oluşur ve size uçsuz bucaksız okyanusla bir olma hissi verir. Özellikle 20’sinde yeniden açılan Ocean Spa Seamer Çocuk Havuzu’nda çocuklu aileler güzel bir havuzda unutulmaz bir yaz tatili yaşayabilecekler.

Golden Tulip Skybay Gyeongpo Otel

Gangwon-do bölgesi arasında en yüksek aramayı kaydeden Gangneung, birçok benzersiz otele sahip ve bir yaz tatili yeri olarak sürekli popülerlik kazanıyor. Bunların arasında geçen yıl Ocak ayında hizmete giren Golden Tulip Skybay Gyeongpo Hotel, iki kulenin bir Skybridge ile birbirine bağlandığı etkileyici dış cephesiyle gezginleri büyüledi. Bu otelde deneyimlemeniz gereken şey, en üst kattaki sonsuzluk havuzudur. Gökyüzünü ve denizi aynı anda kucaklıyor gibi görünüyor, sanki dünyanın diğer ucunda bir tatil yerindeymişsiniz gibi egzotik ve büyüleyici bir manzara sunuyor. Sonsuzluk havuzunun yanı sıra Doğu Sahilinin tazeliğiyle dolu Gyeongpo Denizi ve Gyeongpo Gölü’nü odanızdan izleyebilirsiniz.

 

Kensington Otel Seorak

Yaz tatiliyse, denize gitmek iyidir, ama aynı zamanda fitokid dolu bir dağa gitmek de iyidir. Kensington Hotel Seorak, yeni bir Instagram fotoğraf bölgesi olarak Seorak Dağı’nın keşfedilmemiş manzarasının keyfini çıkarabileceğiniz açık bir terasa sahip, Sokcho’da temsili bir otel olarak kendini kanıtlamıştır. Bunlar arasında, ormanda bir şifa noktası olan Orman Havuzu özellikle etkileyicidir. 19. Yüzyılda açılacak olan Orman Havuzunda, Seorak Dağı’nın panoramik manzarasını gözlerinizin önünde seyrederken daha romantik bir kaçamağın tadını çıkarabilirsiniz. Havuz barda muhteşem manzaraya karşı sunulan lezzetli yemeklerle duyularınızı tatmin edin.

Park Roche Tatil Köyü ve Sağlık

Jeongseon’daki Park Roche Resort & Wellness, gerçek rahatlama ve yeniden şarj zamanı için tavsiye edilir. Wellness turizmi, son yıllarda yeni bir seyahat trendi olarak dikkat çekiyor ve burası, tesis genelinde wellness özelliklerini eriterek misafirlere sağlıklı enerji uyandırmak için çeşitli programlar uyguladı. Açık hava spasında Gariwang Dağı’na bakarken doğayı hissedebilir, kapalı spada ise spa ve saunanın keyfini daha rahat çıkarabilirsiniz. Özellikle bu yaz, daha fazla misafire özel bir sağlıklı yaşam deneyimi sunmak için Aqua Floating Class işletiliyor. Ek olarak, yoga, yüzen yoga, meditasyon ve pilates gibi sağlıklı rekreasyonun tadını çıkarmak için programlar sunar.

“Hotels Combine’ın yurt içi şehir arama hacminin bu yıl haziran ayında bir ay boyunca analiz edilmesi sonucunda, bir önceki yıla göre% 11 artış, yurt içi seyahate olan talep Temmuz ve Ağustos aylarında bile artmaya devam edecek. HotelsCombine Pazarlama Direktörü Choi Ria, “Ölçekli yaz tatili sezonu” dedi. Öyle görünüyor ki, “Bu yıl yurt içi seyahat planlayan gezginler için eşsiz bir yüzme havuzu deneyimleyebileceğiniz yurt içi oteller sunuyoruz. Umarım zevkinize uygun harika bir tatilin tadını çıkarırsınız. “

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »