HomeTourismKadın yolcu uçakta çıkardığı iç çamaşırını bir bardak suda yıkayıp klimada kuruttu

Kadın yolcu uçakta çıkardığı iç çamaşırını bir bardak suda yıkayıp klimada kuruttu

Uçaklarda meydana gelen ilginç olaylara bir yenisi daha eklendi. Son olarak sosyal medyada paylaşılan bir videodaki kadın yolcu, tüm dikkatleri üzerine topladı.

İÇ ÇAMAŞIRINI YIKADI

Kadın yolcu, diğer yolcuların gözü önünde iç çamaşırını çıkardıktan sonra bir bardak suyun içerisine bastırdı ve ardından havaya kaldırıp klimada kuruladı.

Bir kadın yolcunun uçakta yaptığı hareket, izleyenleri şaşkına çevirdi. Genç kadın, diğer yolcuların gözü önünde çıkardığı iç çamaşırını, bir bardak suyla yıkayıp sıkarak kuruladı. Sonrasında da havadaki klimaya doğru kaldırarak kuruttu. Uçaklarda meydana gelen ilginç olaylara bir yenisi daha eklendi. Son olarak sosyal medyada paylaşılan bir videodaki kadın yolcu, tüm dikkatleri üzerine topladı. Kadın yolcu, diğer yolcuların gözü önünde iç çamaşırını çıkardıktan sonra bir bardak suyun içerisine bastırdı ve ardından havaya kaldırıp klimada kuruladı. Bu sırada bir başka yolcu da kadının hareketlerini kayda aldı. Bu anlara tanık olan yolcuların büyük şaşkınlık yaşadığı görüldü.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »