HomeTourismİlk organize turist 22 Haziran'da Türkiye'ye gelecek.

İlk organize turist 22 Haziran’da Türkiye’ye gelecek.

Rusya Tur Operatörleri Derneği (ATOR) Genel Müdürü Maya Lomidze, tur operatörleri hattında kalan ilk organize Rus turistlerin 22 Haziran’da Türkiye’ye gidebileceğini söyledi.

Tur operatörlerinin 22 Haziran’dan itibaren Türkiye’ye turist göndermeye başlayacak zamanları olup olmayacağı TASS’ın sorusuna “Herkes değil, ama zamanında olacaklar” yanıtını verdi.
Tur operatörleri, yurt dışında en popüler yaz destinasyonlarından biri olan Türkiye’de tatil için yüksek talep bekliyor. Ayrıca, Rusya’nın güneyindeki en iyi yerlerin tümü şimdiden rezerve edildi.

“İlk uçuşlar için yoğun talep bekleniyor. Tez Tour’un basın servisi TASS’a verdiği demeçte, 2020 yazında bir dizi popüler ülke ile hava iletişiminin restorasyonundan sonra da benzer bir durum gözlemlendi.

TUI Rusya basın servisi, Türkiye’nin geleneksel olarak çocuklu aileler arasında yüksek talep gördüğünü, çünkü Türk otellerinin her yaştan misafir için gerekli tüm altyapıya sahip olduğunu belirtti. 22 Haziran’dan itibaren Türkiye ile tam kapsamlı uçuşların yeniden başlatılması, Rusların ılık denizde rahatlamasına ve pillerini yeniden şarj etmesine, bağışıklıklarını güçlendirmesine olanak sağlayacak ve tur operatörleri, tatil nedeniyle tatili gerçekleşmeyen turistlere karşı yükümlülüklerini yerine getirebilecek. getirilen kısıtlamalara,” dedi şirket.

Anex Tour, uçuşların başladığı ilk günden itibaren Türkiye’ye yüksek bir talep bekliyor, çünkü bu yöndeki rezervasyonların çoğu 2020’den itibaren ertelenen uygulamalar tarafından işgal ediliyor ve bazı durumlarda turistler seyahati birkaç kez ertelemek zorunda kalıyor.

Intourist Türkiye’nin patlayıcı talebine hazırlandı. “Oturup bekleyen, Türkiye turlarını iptal etmeyen çok sayıda insan vardı. Bu nedenle, taşıyıcılar program üzerinde anlaşmaya varır varmaz turistler tatile çıkmaya hazırdır. Aynı zamanda, Soçi ve Kırım’a olan tüm sevgimizle, Haziran ve Temmuz aylarında yarışlar için daha fazla yer yok ”dedi.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »