HomeCelebrities VillasGündüzleri fenomen, geceleri uyuşturucu satıcısı olan 19 yaşındaki genç

Gündüzleri fenomen, geceleri uyuşturucu satıcısı olan 19 yaşındaki genç

Instagramer’ın 57.000’den fazla takipçisi vardı; Temmuz ayının sonunda polis, ortağıyla birlikte onu tutukladı; ikisi de uyuşturucu kaçakçılığıyla suçlanıyor

Geçen Temmuz ayının sonunda polis , crack satılan ve yasadışı maddelerin ticaretinin yapıldığı São Paulo’nun merkezine atıfta bulunan “ Gatinha da Cracolandia” olarak bilinen 19 yaşındaki bir kızı tutukladı . Olarak tanımlanan genç kadın, Lorraine Cutier Bauer Romeiro, bir ünlüdür Instagram etki unsuru uyuşturucu satılan Brezilyalı şehirde.
Genç kadın içinde eşinin evde bulundu Barueri tarafından bildirilen, Folha de Sao Paulo parçası olarak, “ Operasyonu Charontes”, farklı geçtiği baskınlar ve geçici tutuklama emri gerçekleştirilmiştir amacıyla, uyuşturucu kaçakçılığı ile mücadele.
Yetkililere göre, onun Instagram hesabında önce abonelikten oldu genç kadın, daha çok vardı 57.000 takipçileri , kaçakçılık karışma kabul ve o maddeler saklı yeri gösterdi. Göre Daily Star , erkek arkadaşı, Andre Luis Santos Almeida, “Japonca” olarak bilinen , aynı zamanda tutuklandı . Her ikisi de uyuşturucu kaçakçılığıyla suçlanan önleyici cezaevinde ve yetkililerin tespit edip tutuklamayı başardığı 15 şüpheliden ikisi.

Ancak yetkililer, Lorraine’in faaliyeti kabul ettiğini ve São Paulo’da uyuşturucu satarken görüldüğü bir film çektiklerini garanti ediyor . Ayrıca, tutuklandığında çok miktarda uyuşturucu olduğuna dair çok sayıda kanıt buldular .
Hatta polise göre , Lorraine’in sosyal ağlarında gösterdiği lüks hayat, uyuşturucu kaçakçılığı tarafından finanse edildi .

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »