HomeTourismDondurma Müzesi Chicago'da Açılıyor

Dondurma Müzesi Chicago’da Açılıyor

Manhattan, Texas ve Singapur’dan sonra Dondurma Müzesi Chicago’da dördüncü mağazasını açıyor! Bu yeni Instagram hissi, bu müzenin lansmanına ayak uydurmaya çalışan niş ve büyük etkileyicilerle trend oluyor. Çok gerçekçi görünen plastik serpintilerden yapılmış bir havuzda yuvarlandığınızı hayal edin! Herkesin aksiyondan bir parça istemesine şaşmamalı. Müzenin imza rengi olduğu için iç mekanın yanı sıra giriş yolu da pembe olacak.

Yeni Müzede Beklenecek Çok Şey Var

Sprinkles ile doldurulmuş havuzun yanı sıra, Chicago’daki bu harikalar diyarında, Millennium Park’taki ünlü Cloud Gate heykelinin jöle dolgulu bir kopyası da olacak. Ayrıca şehrin özünü temsil eden sosisli sandviç şeklinde bir dondurma da olacak. Hatta bazıları bir gökkuşağı bulut balonu, disko odaları ve bir serpinti havuzu ile birlikte bir şişme kale olacağını söyledi.

Ziyaretçiler için Planlar

Ziyaretçilerin, aralarında lezzetli dondurma molaları ile 60-90 dakikalık rehberli müze turlarına katılabileceklerini duyurduğu yönetim, bu kez farklı bir şey yapmaya çalışıyor. Bu değişiklik, diğer konumlardaki ziyaretçilerin birden çok kez ziyaretleri sırasında yalnızca anlık anlar oluşturmak yerine yer hakkında bilgi edinebilmeleri gerektiğini önermeleri nedeniyle yapıldı. Yiyecek ve içecek konusunda endişe duyanlar için kokteyller, atıştırmalıklar ve farklı dondurma çeşitlerinin sunulduğu konuşkan tarzı bir bar da olacak.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »