HomeFashionVictoria's Secret'in İlk Büyük Beden Modeli, Ali Tate-Cutler,

Victoria’s Secret’in İlk Büyük Beden Modeli, Ali Tate-Cutler,

Victoria’s Secret, temsil edilememeleri nedeniyle birçok kişi tarafından ateş altında. Aslında, marka bir zamanlar esmer modellerini, hâlâ çok ince olmalarına rağmen, bir “çeşitlilik” örneği olarak görüyordu.

Yaklaşık 50 yıldır, bu iç çamaşırı şirketi her zaman güzel kadınları işe aldı. Ama değişmesi gereken şey güzelliğin tanımıydı. Markanın dünyaca ünlü Victoria’s Secret Fashion Show’unda her yıl insanlar bu duruma özellikle öfkelendi.

Ancak 2019’da hepsi değişti. Bluebella Lingerie ile kampanya yapan 14 beden büyük beden bir model olan Ali Tate-Cutler’ı işe alarak kötü itibarlarını değiştirmek için çaba sarf ettiler. Geçmişte VS, 12 bedeninden daha büyük modelleri hiç kullanmamıştı. Victoria’s Secret’te daha fazla vücut kapsayıcılığına doğru olumlu bir hareket olsa da, markanın hala daha uzun bir yolu var.

Ali, birçok modelde olduğu gibi, bir döküm sürecinden geçmek yerine doğrudan marka için bir iş rezervasyonu yaptı. O anlattı , Yaşam & Stil “ [çünkü Vücut pozitiflik kadar önemli olduğunu ‘ ın] biz sırayla vücudumuzun aşk zamanı bunları aşmak için. O ‘ ler bizim karakter ve biz bu gerçekten önemli dünyada insanlar. ” Buna ek olarak, o Amerika’da kadınların ortalama büyüklüğü bir boyut 14 olduğunu ifade etti, bu nedenle bu VS ülkedeki kadınların çoğunluğu daha ilişkilendirilebilir olmayı ilk gerçek adımdır.


Modellik kendini sevmesine yardımcı oldu

Model, güzelliğin genellikle ölçekte bir sayı tarafından dikte edildiği bir dünyada, modanın aslında içinde bulunduğu cildi takdir etmesine yardımcı olduğunu söyledi. Büyük beden modelleme, onu 14 bedenden büyük ve kesinlikle çarpıcı modellerle tanışmaya açtı. Bu, beynine ihtiyaç duymasına ve her boyutta güzel olduğunu anlamasına yardımcı olmasına neden oldu. Ali Tate-Cutler bugün Milk and Muse Model Management tarafından temsil edilmektedir.

Kendini sevme savunucusu olarak çalışmalarının bir parçası olarak Ali Tate-Cutler, “The Love You Give” adlı bir yaşam tarzı podcast’ine ev sahipliği yapıyor. Son dönemler, yağ pozitifliğinin araştırılmasını, baskıyı ortadan kaldırmayı, kültürü iptal etmeyi ve tüm farklı travma türlerini içerir. Bunu, olması zor ama gerekli konuşmalar yoluyla öz bakımı ve sağlığı destekleyen havalı yaşlı kız kardeş olarak düşünün.
Bluebella Lingerie ve Victoria’s Secret ile #loveyourself kampanyası

Bu markalar, kendini sevmeyi kutlayan bir kampanyaya ortak oldu, bu yüzden açıkçası Ali bunun için mükemmeldi. Kampanya, Bluebella’nın tasarımlarının “çeşitli, güçlendirilmiş kadınlara” giyilmesini kutladı ve tasarımlar ABD ve İngiltere’den satın alınabiliyordu.


VS’yi kapsayıcı olma girişimlerinden ötürü alkışladı

Pek çok kişi VS’yi oyuna biraz geç dahil ettiği için eleştirirken, Cutler aslında markayı izleyicilerinin isteklerini dinlediği için alkışladı. Ali’ye katılıyoruz – farklı beden ve şekillerde kadınlara hitap edildiği sürece, herhangi bir şikayetimiz yok.
Babasının kanserinden sonra sağlıklı bir yaşam tarzı değişikliği

Tate-Cutler her zaman sağlık odaklı değildi. Son zamanlarda tamamen veganlığa ve düzenli meyve suyu temizliğine dönüştü. Önceleri, Londra’da etobur ve profesyonel bir futbolcuydu. O sırada babasına ileri prostat kanseri ve diyabet teşhisi kondu. Teşhis ciddiydi, ancak üç aylık bir meyve suyu temizliğine başladıktan sonra iyileşti. Bir yaşam tarzını yenileyen tek kişi o değil – ebeveynleri, sağlıklı yaşama daha fazla odaklanmak için Arizona’daki Hayat Ağacı adlı ruhani bir topluluğa katılmak için Kaliforniya restoranlarından vazgeçti.
Eğrileriyle ilgili akıl sağlığı sorunlarından muzdaripti

Bugün kıvrımlı kızlar için önemli bir rol model olmasına rağmen, Ali her zaman bu kadar kendinden emin değildi. İnce modeller ve Batı’daki güzellik standartları ile çevrili olduktan sonra, kendini kabullenmekte zorlandı. Ancak, ön model bile olsa ve genç yaştan itibaren, “düzensiz yeme” denen bir şey yaşadı, ancak zihinsel sağlık sorunlarını ancak gerçek iç mutluluğun aldığımız, göründüğümüz veya giydiğimiz şeyden gelmediğini fark ettiğinde aşmaya başladı.


Ali’nin işe alınmasından herkes mutlu değil

Bu, dünyanın her yerindeki kadınlar için bir kutlama olsa da, moda endüstrisi hala sıradan kadının neye benzemesi gerektiğine dair algı ve beklentileri çarpıttı ve büyük beden modeller, ana akım modelleme dünyasının yalnızca yaklaşık% 1’ini oluşturuyor. Çeşitlilik, birçok moda markası için hala önemli bir sorun ve hepsi kapsayıcılık vagonuna atlayana kadar, daha gidecek çok yolumuz var. Yine de Ali, bu üzücü gerçeği değiştirmeye yardımcı olmak için çok önemlidir. ‘
Geçmişte bazı tartışmalı şeyler söyledi

Ali Tate Cutler bugün bir vücut pozitifliği şampiyonu olabilir ama her zaman bir ikon değildi. Aslında ondan çok uzaktı. Ama hepimiz bir noktada acıdan hatalar yaptık ve toksik şeyler söyledik – önemli olan bundan ders çıkarmak. Tate-Cutler’ın geçmişinde, obez insanlar hakkında, “Büyük bir insan yaratmak için gereken aşırı miktarda karbon, nitröz oksit ve metan gazlarını umursuyorum; öldürülen hayvanların miktarı; yağ yaratmak için devam eden sömürü miktarı. Obez olmak çevre için sadece kötü. ”

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »