HomeTourismTürkiye'de kaç bin Rus kaldığı öğrenildi.

Türkiye’de kaç bin Rus kaldığı öğrenildi.

Rusya Tur Operatörleri Derneği başkan yardımcısı, pek çok gezgin Mayıs tatillerinden önce eve dönebilecek.

Orada yaklaşık 90.000 turistler Rusya’da içinde Türkiye’nin olduğu gibi 18 Nisan. İzvestia’nın bildirdiğine göre, bunlardan 50.000’i bağımsız ve transit yolcular ve geri kalan 40.000 kişi organize .

Rusya Tur Operatörleri Derneği (ATOR) Dmitry Gorin başkan yardımcısına göre, seyahat acenteleri aracılığıyla kupon satın alan on bin kişi çoktan anavatanlarına döndü. Geri kalanı ise kuponlar için zamanında Rusya’ya varacak.

Gorin , ” Rusya’dan Türkiye’ye son uçuşun 14 Nisan’da olduğu ve ortalama dinlenme süresinin bir ila iki hafta arasında olduğu göz önüne alındığında, ezici sayıdaki turistin Mayıs tatillerine kadar memleketlerine döneceği ” dedi.

Eve dönüş tarihlerinde herhangi bir kısıtlama olmadığı belirtiliyor. Örneğin, S7 Airlines, web sitesindeki pilot programlarına göre Nisan ayının geri kalanı ve Mayıs ayı boyunca uçuş gerçekleştirecek. Rus turistler de Aeroflot, Pegasus ve Türk Hava Yolları ile evlerine dönebilecekler. Doğru, biletlerin maliyeti önemli ölçüde arttı ve şimdi 75 bin rubleye ulaştı.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »