HomeTourismTüm tur operatörlerinin Türkiye için kiralama tarihleri belli oldu

Tüm tur operatörlerinin Türkiye için kiralama tarihleri belli oldu

Mayıs tatillerine kadar, Rusya’nın Türkiye’ye yönelik turizm programları kademeli olarak restore edilecek. Bu, sırasıyla Federal Turizm Ajansı ve Türkiye Turizm Bakanlığı tarafından temsil edilen turizm yetkilileri tarafından resmen açıklandı. En az iki büyük tur operatörünün de programların yeniden başlatıldığını duyurduklarını hatırlayın.

Rostourism Başkanı Zarina Doğuzova’nın bildirdiği üzere, Rusya ile Türkiye arasındaki hava trafiğindeki durum ve turist arzı Türkiye Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ile ayrıntılı olarak tartışıldı. Sonuçlar genel olarak iyimser: “Yaklaşan turizm sezonu için koşullar yaratmaya çalışıyoruz ve Nisan ayında, Mayıs tatillerine kadar uçuş programlarını kademeli olarak eski haline getireceğiz” diye telgraf kanalında yazdı.

Şu anda havaya dayanıklı olduğunu hatırlayın . Yaptırımlara ve uçaklara el konulmasına karşı sigortalı  iki tur operatörü Pegas Touristik ve Biblio Globus tarafından Türkiye’ye yönelik programlar açıklandı.

Pegasus’a gelince, şirket, Moskova’daki üç havalimanından, iki taşıyıcının kanatlarında aynı anda üç uçuş programı duyurdu – Türk Hava Yolları ve Pegas Fly. Pegas Fly, 04/15/2022’den itibaren Sheremetyevo’dan ve 04/28/2022’den Domodedovo’dan başlayacak. Bunlara a/k Türk Hava Yolları’nın 04/15/2022 Vnukovo çıkışlı uçuş programı eklenmiştir. 29 Rus şehrinden transfer uçuşları bu temel programa katılacak. Ayrıca St. Petersburg, Yekaterinburg ve Kazan’dan direkt uçuşlar sözü verdi. Ayrıca tur operatörü, Türk Hava Yolları ve diğer tatil yerlerinde, özellikle Bodrum ve Dalaman’da programlar sunacak. Uçuşlar risksiz, yabancı şirketlerden kiralanmayan ve Rusya siciline kayıtlı Boeing 777-200 tipi uçaklarla gerçekleştirilecek. Havayolunun filosunda bunlardan üç tane var” dedi. Uzmanlar Pegas Fly programı hakkında yorum yaptı.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »