HomeTourismRusya'dan Bodrum'a uçuş programı açıklandı

Rusya’dan Bodrum’a uçuş programı açıklandı

Soçi’den Türkiye’nin Bodrum tatil beldesine uçuş programı ile ilgili detaylar Rossiya Airlines tarafından sunuldu. Taşıyıcıya göre, havayolu 22 Nisan’dan itibaren Bodrum’a düzenli direkt uçuşlara başlayacak.

Taşıyıcı tarafından sağlanan program aşağıdaki gibidir:

  • Uçuşlar 22 Nisan’dan itibaren haftada 4 kez (Salı, Per, Cts, Paz) gerçekleştirilecektir.
  • Soçi – Bodrum SU 6739 13:30/15:40
  • Bodrum – Soçi SU 6740 16:40/18:30
  • Her havaalanı için yerel saat.

Rossiya temsilcileri ayrıca, uçuşların yerli üretim Superjet 100 uçakları ile gerçekleştirileceğini, toplam koltuk sayısının 87 (12 business ve 75 ekonomi sınıfı koltuk) olduğunu kaydetti. Biletler Aeroflot’un web sitesinde, mobil uygulamasında, 7/24 iletişim merkezi telefonlarını arayarak ve kendi satış ofislerinden satın alınabilir.

Ayrıca taşıyıcının güzergah programında Türk şehirleri var: Antalya, Dalaman, İstanbul.

Hatırlayın, Mart ayı sonlarında Aeroflot Group, Rossiya’ya ait Sukhoi SuperJet 100 uçağıyla yurtdışındaki Sochi Havalimanı’ndan uluslararası uçuşlar başlatmayı planladığını duyurdu. Bu tipte en fazla on uçak, uçuş programını yürütmek için Soçi’de konuşlandırılacak. Havayolu, Soçi’den altı ülke ve 17 varış noktasına uçuşlar duyurdu. Bunlar arasında Ermenistan (Erivan), Mısır (Kahire), İsrail (Tel Aviv), Kazakistan (Aktau, Aktobe, Almatı, Atyrau, Nur-Sultan), Türkiye (Antalya, Bodrum, Dalaman, İstanbul) ve Özbekistan (Buhara, Semerkant) bulunmaktadır. , Taşkent, Urgenç, Fergana). Ek olarak, uluslararası uçuşlar Moskova (Sheremetyevo), St. Petersburg ve Krasnoyarsk’taki merkezlerle bağlantı kuracak.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »