HomeTourismRusya aynı anda 40 yeni ülkeye uçuşlara izin verecek

Rusya aynı anda 40 yeni ülkeye uçuşlara izin verecek

Yakın gelecekte koronavirüsün gündemden çıkmasıyla birlikte 40 ülkeye tek seferde yapılan uçuşlarda kısıtlamalar kaldırılabilir. Harekat Karargahından gelen bu bilgiler, Ulaştırma Bakanlığı’ndaki bir kaynak tarafından TASS’a sunuldu.

“Yeni bir koronavirüs enfeksiyonuna karşı mücadele operasyon merkezi, yakın gelecekte pandeminin arka planına karşı Rusya ile yaklaşık 40 ülke arasındaki uçuş sayısı üzerindeki kısıtlamaları kaldırmaya karar verebilir. Teşkilatın muhataplarından birine göre, böyle bir karar harekat merkezinin son toplantısında alındı” dedi. Ajansa göre, bilgi “en büyük havayollarından birinde” de doğrulandı.

Son keşfin Mart ayı başlarında gerçekleştiğini hatırlayın – daha sonra Federal Hava Taşımacılığı Ajansı, Sovyet sonrası ülkelere – Azerbaycan, Ermenistan, Kazakistan, Kırgızistan, Tacikistan, Türkmenistan, Özbekistan ve İran’a yapılan düzensiz ve düzenli uçuşlarla ilgili kısıtlamaların kaldırıldığını duyurdu. karşılıklı bir temel.

Ek olarak, Belarus, Dominik Cumhuriyeti, Mısır (ve sadece tatil köylerine), Birleşik Arap Emirlikleri, Türkiye ve Küba’ya uçuşlarla ilgili kısıtlamaların tamamen kaldırıldığı belirtilmelidir. Finlandiya, Çek Cumhuriyeti, İsviçre ve Güney Kore’ye uçuşlardaki kısıtlamalar da kaldırıldı. Doğru, bu ülkelerden daha fazlasına uçuşlar artık hava yaptırımları nedeniyle kapalı veya sınırlı.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »