HomeTourismRuslar yaz sezonu için tatil yerlerini doldurdular

Ruslar yaz sezonu için tatil yerlerini doldurdular

Türkiye’de yaz sezonu talebi, tur operatörlerinin öngördüğü gibi, “şok durgunluk” dönemini aşmış ve tur operatörlerinin programlarının “yenilenmesi” ile daha aktif hale gelmiştir. Pazar uzmanlarına göre, talep hem rezervasyon değişikliği hem de yeni uygulamalarla yoğunlaştı. Sonuç olarak, uzmanlara göre yerler hızla eriyor.

ATOR, tur operatörlerinden aşağıdaki verileri sağlar:

  1. “Anex Tour”da programın ilk bölümü şimdiden başladı – 12 Nisan’dan itibaren Pegasus Havayolu uçuşları başladı. Ardından 15 Nisan’dan itibaren Türk Hava Yolları’nda ve 19 Nisan’dan itibaren PegasFly’da programın başlangıcı. Aynı zamanda Anex’in belirttiği gibi Türkiye’deki uygulamalarda uçak bileti değişikliği ve Türkiye’ye iptal edilen turların transferi için aktif çalışmalar devam ediyor ancak yeniden rezervasyonlar %50’nin altında. Ayrıca, turistlerin esas olarak önümüzdeki iki ay için temkinli rezervasyon yaptığını, ancak durumun değişeceğine dair umut olduğunu da eklediler. Turların maliyeti 75 bin ruble’den başlıyor. 19 Nisan’da hareket eden iki kişilik bir hafta boyunca. 5 * otelde konaklama, yemek türü – “her şey dahil”.
  2. Pegas Touristik, “rezervasyonların arttığını” ve talepte toparlanma kaydettiğini kaydetti. Ayrıca sonraki tarihler için çok az yer kaldığını da kaydettiler: Moskova-Antalya uçuşu 15 Nisan’da kapatıldı, 16 Nisan’da ise çok az bilet kaldı. Pegasus, “O zaman günlük uçuşlar var, bazı tarihler için tam anlamıyla birkaç bilet kaldı” dedi.
  3. Coral Travel, yeni uygulamaların örn. Nisan ayında satın alınan turlar, programların restorasyonunun açıklanmasından sonra, yaz sezonunda bir kalkış ile tur satışlarının yarısından fazlasını oluşturdu – veya% 68. Şirket ayrıca “iyi rezervasyon dinamikleri” görüyor. Uzmanlar ortalama çeki şu şekilde adlandırdı: 5* – 1045 Euro kişi başı, 4* – 638 Euro, 3* – 585 Euro.
  4. Fun&Sun (eski TUI Rusya) da talepte bir artışa dikkat çekiyor ve sadece daha önce iptal edilen seyahatlerin ertelenmesi değil, aynı zamanda yeni rezervasyonlar. Pegasus Hava Yolları’nın 12 Nisan’da Moskova’dan Antalya’ya uçuşlarının başarılı bir şekilde başlamasıyla turistlere “güven verildi” – bu tarihte “göze çarpan bir rezervasyon aktivasyonu” kaydedildi. Nisan ayı fiyatları ortalama 47.6 bin ruble. kişi başına. Tur süresi – 6 gece. Sonraki yarışlar için fiyat daha düşük – 35.8 bin ruble. 6 gece için kişi başı. Mayıs tatilleri için turlar 47.4 bin ruble’den başlıyor. 6 gece için kişi başı. Haziran başında 55.1 bin ruble’nin üzerine çıkıyorlar. 6 gece için kişi başı.
when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »