HomeTourismRuslar Mayıs tatilinde nerelere gidecek acaba

Ruslar Mayıs tatilinde nerelere gidecek acaba

Mayıs tatilleri için minimum turist seyahat etmeye hazır – hem Rusya’da hem de yurtdışında seyahat planlayanların toplam sayısı sadece %20’ye ulaştı. Temel olarak, turistler kendi kanepelerinin veya en iyi ihtimalle yazlık evlerin ötesinde planlar inşa etmezler. Bu tür veriler, Rusların Mayıs tatilleri için ne planlar inşa ettiğini öğrenen Tutu.ru hizmetinin bir anketi ile gösterildi. Ankete 1.835 kişi katıldı.

Dinlenmek için bir yerde toplananların sayısının oldukça az olduğu ortaya çıktı. Sadece% 6’sı Rus sahil beldelerine gidecekti,% 6’sı daha – ülke içinde bir gezi turuna,% 2’si dağlara gidiyordu. Ayrıca %6’sı yurt dışına tatile gitmeyi bile planlıyor. Ve bu potansiyel turistlerin sadece %20 olduğu ortaya çıktı.

Bu, “evde kanepede” dinlenmek için toplananların sayısından yaklaşık olarak aynı ve hatta biraz daha az . Katılımcıların %21’i bu seçeneğe oy verdi. Ülkede dinlenmeyi planlayanların iki katı veya %41’i. Kalan %18 ise Mayıs tatillerinde çalışmak zorunda kalacak.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »