HomeTourismRus turistler şok oldu

Rus turistler şok oldu

Rus turistler şok oldu: popüler ülkenin yetkilileri sosyal ağları yasakladı ve sokağa çıkma yasağı getirdi.

“Sri Lanka hükümeti, halkın sosyal ağları kullanmasını yasakladı ve sokağa çıkma yasağı getirdi (1 Nisan’dan itibaren) . WhatsApp, Twitter, Facebook ve Instagram gibi anlık mesajlaşma programlarını engellemek ve olağanüstü hal uygulamak, yerel halkın kendilerine yiyecek ve temel ihtiyaçları karşılayamaması ve saatlerce süren savaşların ardından ülkeyi kasıp kavuran hükümet karşıtı mitinglerle ilişkilendiriliyor. elektrik kesintileri.

“Gün iyi bir haberle başladı, dedikleri gibi – telefona İnternet sağlayıcısından bir mesaj geldi. Mesajda, habercilerle tekrar iletişim kurmalarına izin verildiğinde, ilan edeceklerini söylüyor. Hükümet, birkaç gündür cumhurbaşkanlığı sarayını basan ve hükümetin istifasını talep eden memnun olmayanlarla bu şekilde savaşmaya karar verdi” dedi.

Ülkedeki durumun da kritik olduğu belirtiliyor:

  • Toplu taşıma çalışmıyor, yollar boş, yerel nüfusun komşu yerleşimlere erişimi engelleniyor, ancak turistlerin hareketleri henüz kısıtlanmadı veya durdurulmadı.
  • Kapalı süpermarketler, catering işletmeleri de, çoğu işletme de.
  • Tematik forumlarda ve topluluklarda, turistler şu anda açık olan işletmeleri elden ele geçirirler.
  • Yasak, sosyal ağlar ve mesajlaşma platformları Facebook, Twitter, Instagram, YouTube, TikTok, Snapchat, WhatsApp, Viber, Telegram ve Facebook Messenger’ın tamamını veya bir kısmını kapsıyor.
  • Kentlerde protestolar büyüyor.

Ağırlaştırılmış koşullarda, “şimdi birkaç tatilcinin yaptığı gibi, sadece sahil boyunca yavaşça yürümek kalıyor.”
Zor bir iç durum zemininde, Kolombo’dan Rusya’ya uçuşların iptal edildiği ve geri döndüğü henüz bildirilmedi.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »