HomeTourismRus turistler için Türkiye'de özel bir yeni havayolu oluşturuluyor

Rus turistler için Türkiye’de özel bir yeni havayolu oluşturuluyor

Turizm sezonunu Rusya’dan kurtarmak için orijinal bir önlem Türkiye tarafından açıklandı – ülkede, yüksek departmanlar düzeyinde, tek amacı Rusya’dan turistleri Rusya’ya ulaştırmak olacak özel bir havayolu oluşturmak için bir plan tartışılıyor. Türkiye. Türk basınına göre, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ile Hazine ve Maliye Bakanlığı gibi kurumlar bu plan üzerinde çalışmaya başladı.

Antalya’da yeni bir taşıyıcı kurulmasının planlandığı bildiriliyor. Oluşturulması için “gerekli kredi desteği” sağlanacaktır. Yeni taşıyıcının amacı, yalnızca Rus turistlerin teslimatıdır.

Aynı zamanda, sezon için zamanında olmak için, görünüşe göre derhal yeni bir taşıyıcı yaratacaklar. En azından, havayolunun yaratılmasıyla ilgili çalışmaların “başladığı” açıklandı. Ayrıca bir taşıyıcı oluşturulursa 1 milyon turisti Antalya’ya ulaştırabileceği öne sürülüyor.

Sonuç olarak, Türkiye’de en az 3 milyon Rus turist bekleniyor. Yeni taşıyıcı, 1 milyonunu Türk Hava Yolları’nda tahsis edilen koltuk bloklarına gelecek turistlere ekleyecek – yaklaşık 1,5 milyon olması bekleniyor, ayrıca Pegasus Havayolları ve Rus yapımı uçaklarla Rus taşıyıcıları ile – bu 500 bin turist daha.

Türkiye Kültür ve Turizm Bakanlığı, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ve Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından sunulan Rus turistleri çekmek ve Türk tur operatörlerini kurtarmak için yeni bir havayolunun kurulmasının yol haritasına dahil edildiğini hatırlayın

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »