HomeTourismRus kızlar, yabancı erkekleri baştan çıkarma dersleri alıyor.

Rus kızlar, yabancı erkekleri baştan çıkarma dersleri alıyor.

VİCTORİA RYABİKOVA anlattı.

Bir flört sitesinde bir Rus kadınının görünüşüne bayılıyor musunuz? Sohbet iyi gidiyor ve görünüşe göre kendini kaptırmış, sıraya girmiş ve batmış mı? Gerçekçi ol. Daha çok avını takip ediyor, öldürmeyi bekliyor. En azından Rusya’da bunu öğreten birçok kurs var.
Ucuz plastik sandalyeler, kitaplık ve küçük gardırop, yüksek tavanlar ve ışıltılı avizeyle keskin bir tezat oluşturuyor. Hoş görünümlü dolgun bir esmer, kucağında duran kağıda özenle bir şeyler yazıyor. Diğer katılımcılar – sert bob kesimli kırmızı ceketli bir kadın, düzensiz bir saç modeli olan çarpıcı ince bir sarışın, kız öğrenci görünümünde bir kadın ve kıvırcık başlı genç bir adam – aynı şeyi yapıyor.

“Sveta, neyin var?” Diğer dördünün karşısında oturan 40 yaşlarındaki sarışına sorar. Kurs lideri Irina Emelyanova ile tanışın. Kendini hepsi bir arada evli, iki çocuk annesi, sertifikalı psikolog, hipnoterapist ve enerji terapisti olarak tanımlıyor.

İlya Pitalev
Kursiyerler için ilk görev, hedeflerini zaten başarılmış gibi yazmaktır.

“Eh, borçlarımdan kurtuldum, çocuklarımla olan ilişkimi geliştirdim, bir koca buldum…” diye cevaplıyor esmer çekingen bir şekilde, kağıttan okuyarak.

“Hayır, öyle değil! Yaz: Ben özgürüm, bağımsızım ve hayatımın aşkına sahibim! Eve götürmen gereken mesaj bu. Borçlar!” sarışın bir tıkırtı çıkarıyor.

Diğer katılımcılar da sayfalarındaki şeylerin üzerini çizmeye başlarlar.

Erkekleri (yabancılar dahil) baştan çıkarma kursu, Moskova’nın merkezindeki küçük bir ofis binasında düzenleniyor. İlk ders ücretsizdir, ardından her temalı sınıf 7.200 rubleye (110 $) mal olur.

Baştan çıkarma — canlı ve çevrimiçi
Tinder’da bir Rus kızın profilini karıştırdığınızı hayal edin. Sarışın, mavi gözlü, seyahat etmeyi sever, görünüşte sevecen ve sevecen, yemek yapmayı sever. Onun gerçek olduğunu düşünüyor musun? Belki. Ancak profili kendisi oluşturmamış olabileceğini unutmayın.

Her ne kadar klişeleşmiş “Rus postayla sipariş gelin” çaresizce yabancı bir kocayı kucaklamak için geçmişe çekilse de, flört sitelerinde nasıl profillerin doldurulacağı ve yabancılarla nasıl sohbet edileceğine dair özel çevrimiçi kurslar hala var.

Böyle bir kursun kurucusu, bir Yunanlı ile evlenen Rina Piantanida , yabancı bir adamın nasıl “kazanılacağına” dair bir dizi YouTube videosu sunuyor. Ana izleyici, 30’un yanlış tarafındaki kadınlar.

“Ona sevmek ve sevilmek istediğini söyle” derslerinden birinde talimat veriyor. “Yabancı erkeklerin istediği basit, normal bir kadındır. Özel olmayı unutun, buna kafalarında bir delik gibi ihtiyaçları var.”

Bir yabancıya “yapması” ya da “olması” gereken bir şey yazmamasını, çünkü “farklı bir zihniyetleri var” diye tavsiye ediyor. Fazla kendi kendine yeterli görünmek veya zengin bir adam aradığını açıkça beyan etmek de bir kadın için sahtedir – bir mil koşar. Piantanida’ya göre bir yabancıyı baştan çıkarmanın en iyi yolu, şefkatli, sevecen ve ilgili olduğunuzu göstermektir.

Ek olarak, gerçek Rus güzellikleri, yabancı koca avında uzmanlaşmış evlilik ajansları tarafından kendileri için oluşturulmuş bireysel profillere sahip olabilir.

Bu ajanslardan biri kendini gösterişli bir şekilde “kadınların yabancılarla tanışmasını hızlandıran bir araç” olarak adlandırıyor. Bu tür “hızlandırıcı” kurslar sadece erkeklerle nasıl iletişim kurulacağını öğretmekle kalmaz, aynı zamanda bir Rus kadını arayan yabancıların profillerini de sağlar. Her iki taraf da hizmet için ödeme yapmak zorundadır; tutarlar belirtilmemiştir.

“İfadeler ve neşeli gevezelikle başlıyoruz. Mali sorunlar, eski kocalar, hastalıklar ve siyaset artık bitti” diyor Telegram’da hızlandırıcı bir eğitmen. İdeal konular “spor, seyahat ve yemek ve parktaki siz fotoğraflarıdır”.

Son olarak, eğer gerçekten açsa, Rus kadınları birkaç yüz avroyu bir araya getirebilir (kesin miktar bilinmiyor) ve Rusya’nın en ünlü seks koçlarından biri olan Alex Leslie ile bir kursa kaydolabilir. “Avcılara” üst düzey yöneticileri, ünlü müzisyenleri, fotoğrafçıları ve girişimcileri (mutlaka yabancıları değil) nasıl baştan çıkaracaklarını öğretmeye söz verdiği “İbiza’da bireysel eğitim” sunuyor.

Kadınlar ne ister
Irina Emelyanova, erkekleri baştan çıkarma eğitiminde “Yabancı bir adamın para kazanmasını sağlamak için, kendinizi arzuyla yakmanız ve onu motive etmeniz gerekir” diyor. Ona göre, Rusya ve diğer ülkelerden gelen erkekler arasında hiçbir fark yoktur. Zihniyetin tamamen bir gelenek olduğunu iddia ediyor – sonunda tüm erkeklerin aynı şeye ihtiyacı var.

Kıvırcık saçlı adam da dahil olmak üzere kursiyerler, zar zor yetişerek yoğun bir şekilde not alıyorlar.

Yabancılar söz konusu olduğunda, diye devam ediyor Irina, yardım istemek ve genellikle “zayıf” olmak da önemlidir. Bir kadın da bir erkeği dırdır etmemeli ya da temizlik konusunda çok uğraşmamalı ki erkek onu hafife almasın ve ev işlerinden payına düşeni yapmayı öğrenmesin.

Katılımcılar, öncelikle borçlardan, işten ve ev işlerinden kurtulmak için bir yabancıyla evlenmek istediklerini kendileri itiraf ediyorlar.

“Kendime pek vakit ayıramıyorum. Yorgunum. İş tüm enerjimi tüketiyor. Ayrıca bütün [Rus] erkekler açgözlüdür. Ancak Amerikalılar dürüst ve samimi, sadakatsiz olmayacaklar”, kırmızı ceketli iş kadını kursa gitme nedenlerini ortaya koyuyor.

Diğerleri anlayışla başını salladı. Sadece kıvırcık saçlı öğrenci Artem’in kafası karışır.

“Seni bilmem ama ben bir kız bulmak istiyorum, bir Rus. En azından şimdi seni biraz daha iyi anlıyorum. Ve onu da,” diyor, orada olmasının nedenini ima ederek.

para her şey değildir
Psikolog Irina Ryzhkova, Rus kadınlarının öncelikle Avrupa ve ABD’deki sözde beklentiler ve yüksek yaşam standardından etkilendiğini söylüyor. Ayrıca, talip seçimi yaşla birlikte daralıyor.

“Rus evlilik pazarında, 30’dan sonra daha az özgür erkek ve giderek daha fazla özgür kadın var. Sonuç olarak, kadınlar yurtdışına bakıyor” diyor Ryzhkova.

Psikolog, ayrıca, birçok kadının geçmiş ilişkilerden olumsuz deneyimler biriktirdiğini, bu durumda aynı sorunları bir yabancıyla olan ilişkisine aktarma riskini, zihniyet farkıyla çarptığını açıklıyor.

“Yabancılar bir ilişkiyi resmileştirmek için acele etmiyorlar ve Rus kızlar genellikle yaşlı erkeklerle kumar oynamak zorunda kalıyor. Ancak onlar bile, birçok Rus kadınının isteyeceği gibi, daha adil olan yarısı için tam mali sorumluluk almaya her zaman hazır değil” diyor Ryzhkova.

Reuters
Bu, yabancı erkeklerin asla bir Rus kadınla evlenmeyi düşünmemeleri gerektiği anlamına gelmiyor, diye açıklıyor. Ana şey, sürüşünün finansal olarak değil, duygulara dayandığından emin olmaktır.

“Uygun evlilikler yüzyıllar önce oldu. Bugün kilit unsur, her iki taraf için de kabul edilebilir koşullarda dürüst ve şeffaf bir ilişkiye sahip olmaktır. Bir yalan üzerine kurulmuş hiçbir ilişki ayakta kalamaz,” diye özetliyor Ryzhkova.

 

 

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »