HomeTourismDuşta yıkanan turisti gözetlemekten tutuklandı

Duşta yıkanan turisti gözetlemekten tutuklandı

Tayland’ın Phuket adasındaki lüks bir otelde çalışan bir çalışanı duş alırken bir otel misafirini gözetlemekle suçladı. Adam suçunu itiraf etmesine rağmen, polis onu tutukladıktan sonra serbest bıraktı. Polis, otelin adını ve turistin hangi ülkeden dinlenmeye geldiğini açıklamadı. Olay Phuket medyası tarafından bildirildi.

Mevcut bilgilere göre, polis, tatsız durumun ayrıntılarını sosyal ağda yayınladıktan sonra yaralı turist konusunu ele aldı. Ona göre, duşta yıkanırken, bir yabancı otel balkonunun panjurlarından izliyor ve müstehcen şeyler yapıyor. Ancak bir süre sonra Taylandlı fark edildiğini anlayıp kaçtı.

Kız ve arkadaşı röntgenci otel resepsiyonuna bildirdi. Gece vardiyası müdürünün en az 15 dakika beklemesi gerektiğinden şikayet etti ve sonuç olarak turiste bu konuyla sabah ilgileneceği konusunda güvence verdi. Sonra otelin lobisinde aynı röntgenci fark etti ve bağırdı: “Bu o!” Ancak görevliler herhangi bir işlem yapmadı.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »