HomeTourismDev turizm şirketi Alibaba Türkiye’de

Dev turizm şirketi Alibaba Türkiye’de

İran merkezli faaliyet gösteren dev turizm şirketi Alibaba Türkiye’ye gelen İranlı yolculara verilen hizmet kalitesini arttırmak ve Türkiye’de bulunan İran’lı acentelerin yetersiz kaldığı noktalarda hizmet kalitesinde sürdürülebilirliği sağlamak amacıyla Türkiye’de şube açıyor.

2014 yılında kurulan Alibaba İran seyahat pazarının global oyuncusu konumunda.1000’in üzerinde çalışanı bulunan şirket yüksek marka bilinirliğine sahip.Alibaba’nın sitesi geçtiğimiz yıl 1 Milyar 700 Milyon kişi tarafından ziyaret edildi.

AliBaba’nın Türkiye’deki iş modelinde Şirketin, otelin ve müşterinin  kazandığı yeni bir iş modeli (Win Win Win solution) uygulanıyor.Alibaba Ramazan ayında partner acentalar ve oteller ile yaptığı pilot uygulamada büyük başarı elde etti.Alibaba Türkiye’nin Ülke Müdürlüğü görevini seyahat acentacılığı konusunda oldukça deneyimli bir isim olan Iman Adlkhah, Ticaret Müdürlüğünü ise deneyimli turizmci Alper Tekin yürütecek.


Iman Adlkhah-Alibaba Türkiye Ülke Müdürü

AliBaba Türkiye Ticaret Müdürü Alper Tekin yaptığı değerlendirmede: “Güçlü Alibaba markası , Alibaba’nın seyahat sektöründeki uzmanlığı,her biri alanında uzman profesyonellerden oluşan tecrübeli kadromuz ve koşulsuz müşteri memnuniyetine dayanan kalite odaklı hizmet anlayışımız ile turizm sektöründe fark yaratmayı hedefliyoruz.Yeni iş modelimizde hem otel hem yolcu hem de şirket kazanacak.


Alper Tekin Alibaba Türkiye Ticaret Müdürü

Hedefimiz İran pazarından gelen yolculara verilen hizmet kalitesini arttırmak ve Türkiye’de bulunan İran odaklı çalışan seyahat acentalarının işini kolaylaştırmak  “ ifadelerini kullandı.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »