HomeTourismBiblio-Globus yeni şehirden Antalya'ya uçuşlara başlıyor

Biblio-Globus yeni şehirden Antalya’ya uçuşlara başlıyor

ur operatörü “Biblio-Globus” Mısır ve Türkiye’deki programlarını bir şehir daha ile tamamlayacak. Tur operatörüne göre, 16 Nisan’dan itibaren Antalya’ya ve Hurgada’ya uçuş programları St. Petersburg’dan başlayacak.

Taşıyıcı aynı – Rus yapımı Boeing 777-200 gömleklerinde Red Wings havayolu ile charter uçuşları açıklandı. St. Petersburg’dan Antalya ve Hurgada’ya haftada iki sefer yapılması bekleniyor.

Tur operatörünün programı Moskova’dan hem Mısır’a hem de Türkiye’ye “yeniden başlattığını” hatırlayın. Antalya’ya ilk uçuş 9 Nisan’da Boeing 777-200 uçaklarında Red Wings’in kanatlarında gerçekleşti. Turistlere charter uçuşu ile iki kişi için 102 bin ruble fiyat sözü verildi. Detayları linkten okuyunuz.

Tur operatörü, %100 doluluk bildirerek 3 Nisan’dan itibaren Mısır tatil yerlerine uçtu. Uçuşlar, Red Wings Boeing 777-200 uçağı ile Hurgada ve Şarm El-Şeyh’ten Zhukovsky havaalanından gerçekleştirilecek. Hurgada’ya uçuş programı 3 Nisan’da başlayacak ve 13 Nisan’dan itibaren haftada 4 uçuşa çıkacak.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »