HomeTourismAntalya'da tur aracı devrildi

Antalya’da tur aracı devrildi

Akseki’nin Geriş ilçesinde bir karayolu üzerinde meydana geldi. Antalya’dan Kapadokya’ya sefer yapan turistleri taşıyan minibüs saat 10.30 sıralarında devrildi ve yol çitine çarptı. Jandarma, sağlık ve itfaiye ekipleri hemen kaza yerine sevk edildi.

Kazada 7 turist yaralandı. Hepsi ambulansla en yakın hastanelere gönderildi. Tüm turistlerin Amerikalı olduğu bildirildi.

Olayın nedenleri araştırılıyor. Şimdiye kadar resmi versiyon, otobüsün yağmur nedeniyle kaygan bir yolda kontrolünü kaybettiği yönünde.

Hatırlayın, Şubat ayı sonunda iki şoför, bir rehber ve turist olmak üzere 47 kişiyi taşıyan bir otobüs İzmir’den Kapadokya’ya hareket etti. Konya-Aksaray karayolunun 47. kilometresinde otobüs devrildi ve yol bariyerine çarptı. Sonuç olarak, beş kişi olay yerinde öldü, bir diğeri daha sonra hastaneye giderken öldü, araçta bulunan hemen hemen herkes yaralandı – 41 kişi

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »