HomeTourismAnex'in turistleri Türkiye'ye nasıl transfer ettiğini anlattı

Anex’in turistleri Türkiye’ye nasıl transfer ettiğini anlattı

Anex Tour’un Türkiye’ye yeniden başlatılan uçuş programı bağlamında turistleri tam olarak nasıl “naklettiğine” ilişkin ayrıntıları anlattı . Hikayenin, turları yeniden rezerve edilmiş turistlerle çalışmanın yaşayan bir deneyimi olduğunu söylüyor.

Tur operatörü şu anda kendi uçağıyla (Azur Air’e bağlı havayolu) Türkiye’ye uçamıyor. Bu nedenle, normal Türk havayolu Türk Hava Yolları’nın kurullarında koltuk blokları alınır. Anex, yaz sezonu için 400.000 blok yer aldı. Türk makamlarıyla mutabık kalınan Türk Hava Yolları, Rusya’nın 4 şehrinden uçacak. Moskova, St. Petersburg, Yekaterinburg, Kazan” diyen seyahat acentesi, bu şehirlerden gelen turistlerin “çok şanslı” olduğuna dikkat çekti.

Ayrıca, erken rezervasyon aşamasında Anex turları rezervasyonu yaptıran turistler için seyahat acentesi ana koşulları sıraladı:

  1. Anex’in asıl şartı: Türkiye SADECE Türkiye’ye dönüşüyor! Yani Azur Air’de Türkiye, Türk Hava Yolları’nda Türkiye’ye dönüşüyor.
  2. “Tabii ki bir ek ücret var. Tahtalar tamamen farklı. Biri charter, diğeri tarifeli havayolu. Örneğin, Azura’da Moskova’dan Antalya’ya bir tur, 276 avro / kişi ek ödeme ile Moskova’dan Turkishi (aynı otel, aynı turistler, turun aynı süresi) turuna değiştirilir”, seyahat acentesi dedim. Seyahat acentelerinin kendi kişisel hesaplarında uçuşları kendi başlarına değiştirebileceklerini de sözlerine ekledi.
  3. “Bölgeler için bilgi var: Anex Tour herkesi nakledecek. Kalkış şehirleri eklenecek. En az 20 tane daha olacak, ”diye güvence verdi seyahat acentesi, ancak bölgelerden turist nakli için mekanizmanın hala bilinmediğini de sözlerine ekledi. çok bekliyoruz.
  4. Ona göre bir diğer çok önemli koşul: Turları ancak Anex’in turu iptal etmesi durumunda yeniden rezerve edebilirsiniz. “Tur iptali olmazsa bekleriz! Aksi halde iptal talebiniz durumunda cezai işlem uygulanabilmektedir” dedi.

Ayrıca, canlı bir deneyimde mevcut fiyatlardan bahsetti. Anex’te Türkiye, örneğin, Mayıs tatilleri için Moskova’dan Bodrum’a, 30 Nisan’da 6 gece için hareket = iki kişilik 96.864. Bu en kolay seçenektir. Turun maliyeti şunları içerir: Türkiye’de hava yolculuğu, yakıt ek ücretleri, sigorta, transferler, konaklama, her şey dahil yemekler ”dedi.

Temyizini tamamen mantıklı bir itirazla sonlandırdı. “Seyahat acenteleri iş ekledi. Sadece bir milyon kez. Size telefon edin, turunuzu yeniden rezerve etmek için tüm olası seçenekleri söyleyin. Sonra yeniden rezervasyon yapın. Ve bu, dürüst olmak gerekirse, sağlam sinirler. Azuras’ta erken rezervasyonla satın aldığınız turların yeniden rezerve edilmesi seyahat acentesine bağlı değildir!

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »